2737
2734

اول بگم ب مرگ هر دوتا بچه هام قسم راست ميگم هیچ هدفیم ندارم 

نه میخام پر بازدید شم نه هیچی 

فقط ازتون کمک میخام 

امروز ظهر رفته بودم سر کوچه نمک بگیرم 

کوچه ی ما یجوریه از سر کوچه تا خونه ی ما يه حالت 4 راه کوچیک داره 

کوچه خلوت خلوت بود بعد من برا خودم داشتم میومدم اون 4 راهو رد کردم یهو دو تا دست باسنمو گرفت 

بخدا کلا تو صدم ثانیه اتفاق افتاد 

يه لحظه فک کردم شاید از دوستامه میخاد اذيتم کنه 

ناخودآگاه جیغ زدم و برگشتم دیدم يه پسر نوجوونه حدود 15 سال 

در عرض ثانیه فرار کرد چهرشو یادم نیست 

دو قدم اومدم  جلو مرد همسايمون جلو در بود گفت چی شد؟؟ گفتم هیچی گربه بود ترسیدم 

نمیدونم دیده یا نه، 

بعد لباسای پسره  برام آشنا بود 

مطمینم خونش همین اطراف خودمونه 

و مطمینم از رو لباسش میشناسمش اگه باز اون لباس رو بپوشه 

ولی چهره شو ندیدم 

دلم از ظهر آشوبه اينقد حالم بده 

هرچي فک میکنم دلم میخاد يه زهر چشم ازش بگیرم یا يه تهدیدش کنم 

نمیدونم چیکار کنم

خدایا این کاربریمو از شر همه ی دشمنان حفظ کن 

وای

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی مطمئن نیستی کیه که نمیتونی جلوی هر آدمی‌که لباسش این شکلی بود رو بگیری عزیزم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2731

نميخام ب شوهرم بگم 

چون قطعا شوهرم عصبانی ميشه و نمیذاره برم بیرون ديگه 

از طرفی اون پسر هم قطعا منکر ميشه و در نهایت خودم میشم مقصر

2738
یبار که دیدیش با اخم نگاش کن اگه عکس العمل نشون داد و رنگش پرید بدون خودشه و به خونوادش بگو

نميخام پای خانواده و...  بیاد وسط چون اون قطعا ميگه من نبودم

2706