2733
2734
عنوان

یه پسریو۷ساله‌میشناسم

537 بازدید | 31 پست

سلام من یه پسریو۷ساله میشناسم‌ این پسره خیییلی لاشی بودودختربازخیلی‌فامیل دوست پسرم بودش حتی جوری شده بودکه‌منوتهدیدمیکردکارمون‌به شکایت ایناکشیده بود بعداز۷سال بیارسال‌پیش باهاش حرف زدم مجازی رفتیم سینماوایناولی‌برعکس ذاتش‌خیییییییلی‌دله مهربونی داره خیلی الانم دوست پسرمه۲۰سالشه‌میگه تایسال دیگه میام خاستگاریت‌.منم ادمیم‌خیلی سادم‌و خیلی زودباوربنظرتون‌چطوره‌حرفاش کلکه؟

فقط سنش😁

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخه پسر20 ساله از زندگی چی میدونه. بیخیال بهش بگو بزرگ شدی بیا صحبت میکنیم 

البته همه رو نمیگم بخدا ولی خیلی از پسرای بیست ساله بچن

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738

۲۰ سالشه بعد از هف سال پیش این کاره بوده؟؟؟؟؟؟

جلل خالق 🔫😐

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋

با عرض معذرت ینی از ۱۴ سالگی لاشی بوده؟ بیخیالش شو بابا

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

يا تو داري تز ميدي يا اون لاف زنه 

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2706