2726
عنوان

شوهرم هی ازم سفته میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 36 پست
می تونم ازش شکایت کنم ک ب زور ازم سفته گرفته؟

معلوپه که نه پیگیری کن ببین سفته هارو به کی داده تاحالا چقدرشده بلکه یه جوری بتونی بگیری ازش حساب کن ببین چقدربوده امادگی داشته باشی و بعدازاینم به هیچ عنوان امضا نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه در حال جدایی نیستید؟

عقل داری تو؟

یکی از اقوام‌ ما شوهرش انقد به اسمش چک کشید پدره دختره دارو ندارش رو فروخت آخر عمری چکارو پاس کرد دختره رو داشتن زندان میبردن

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤
2728
می تونم ازش شکایت کنم ک ب زور ازم سفته گرفته؟

اره هر کاری میتونی بکن فقط خودتو خلاص کن بخدا اگه جدا بشی بهت رحم نمیکنه 

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   

وای چرا اینکار رو میکنی دعوا بشه بهتره که کتکتم بزنه به نفعته میری برای شکایت میگی کتکم میزنه میگه امضا کن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

اگه بخوادمیتونه به راحتی محکومت کنه بزاره اجراداری اونقدری که امضاکردی؟؟حواست باشه دست خالی نباشی توام اگه میتونی ازش سفته بگیریاچه میدونم پس اندازی چیزی

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

شاید باورت نشه ولی خیلییی از خانمهای توی زندان بخاطر چک و سفته شوهر کثیفشون رفتن اون تو 

شما میخوای جدا هم بشی بعد چیو امضا میکنی؟!!!😐

قیافه و عکس العمل بعضی نی نی سایتی ها در هر حالی و هر تاپیکی🏹🥊⁦🧛🏻‍♀️⁩ 
2706