2737
2739
عنوان

بعد از جدایی عاطفی باید چیکار کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 27 پست
شوهر احمق منم امروز بد جور دلمو شکوند  دوساعته دارم گریه میکنم  منم اومدم یه اتاق دیگه&n ...

منم دارم گریه میکنم

این حق من‌نبود 

همه جور ه ازش بالاترم ولی باز باهمه چیش می ساژم

با نداری و مستاجری ویخچال خالی وغیره

خانواده من‌حواسشون‌نباشه از گشنگی می نیریم ولی هیچ وقت به روش‌نمیارم 

کل حقوق مو جمع میکنم بتونیم خونه بخریم چون می دونم این‌بی عرضه .عرضه خرید خونه ندارع

یه دوستی داشتم میگفت گاهی توی زندگی هیچ کاری نباید کرد.باید فقط بشینی و ناظر اتفاقاتی باشی که برات میفته. 

الان دقیقا همون زمانه که به هیچی نباید فکر کرد.فقط باید ناظر باشی تا این دوران سخت بگذره. 

به اضافه اینکه هر رابطه تمام شده الزاما همش بد نبوده و وقتی تمام میشه همه خوبیاش میاد جلوی چشم آدم. هر زمان که حس کردی این اتفاق داره برات میفته به خودت بگو در عوض از دست فلان اخلاق بدش راحت شدم. اینطوری میتونی توی هر لحظه منطقی فکر کنی و به فکر ساختن آیندت بیفتی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش منم تو نامزدی جدا میشدم  البته ۱۲ ساله ازدواج کردم  شاید ۱۰ ساله طلاق عاطفیم خیلی س ...

اشتباه میکنی عزیزم بخاطر بچه ها خودتو نابود میکنی یا برا رابطتت تلاش کن درستش کن یا هر چه زودتر از اون زندگی بیرون برا هردوتاتون بهتره

ایجا با عشق و انرژی مثبت بیاین (هیج دردی وجود نداره که درمان نداشته باشه)
باهاش اشتی کن وگرنه میبینی مخشو زدن  موندی زمونه بدی شده .ادما تو عصابنیت یه حرفی میزنن مهم این ...

حرفتو‌ قبول دارم ولی کوچیکم‌کرده 

اینجایی که زندگی میکنیم‌خیابان بابام ایناست می دونه به خاطر ابروی بابام اینا هیچی نمیگم پر رو تر میشه

این مدام سرمن داد میزنه و زن ضاحب خونه میره‌تو کوچه به همه از جمله زن داداشم میگه

2731
منم دارم گریه میکنم این حق من‌نبود  همه جور ه ازش بالاترم ولی باز باهمه چیش می ساژم با نداری ...

داستان من خیلی از مال شما بد تره 

دیگه حالم از خودمم بهم میخوره 

احمق فکر میکنه کیه جلوی همه خوردم کرد

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
خودتو سرگرم کن خوشحال باش اگه به دردهم‌نمی خورید زود تموم شد امروز تو‌دعوا شوهرم یه حرف خیلی زشت زد ...

واقعا متاسفم ادما تو دعوا ها خواسته یا ناخواسته  یه حرفایی میزنن که گاهی تو دل ادم تا چند وقت میمونه تا فراموش کنه  

2738
کاش منم تو نامزدی جدا میشدم  البته ۱۲ ساله ازدواج کردم  شاید ۱۰ ساله طلاق عاطفیم خیلی س ...

ببخشید 

۱۰ ساله طلاق عاطفی هستید یعنی چه طوری هستید چون منم درگیرم....اگر دوست داشتید بگید ....

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
ببخشید  ۱۰ ساله طلاق عاطفی هستید یعنی چه طوری هستید چون منم درگیرم....اگر دوست داشتید بگید ... ...

هیچ حسی بهش ندارم 

ازش بدم میاد 

به خاطر بچه هام واین که طلاق نداریم تو خانواده حالا این هیچی پدر مادرم پیرو مریضن اگه بفهمن دق میکنن خدای نکرده 

من مجبورم نقش یه ادم قوی وخوشبختو بازی کنم 

ولی نابودم نابود 

یه قبرستان بزرگ دارم که همه ارزو هامو توش دفن کردم با دستای خودم 

نمی دونی چقدر دلم برای یه ناز زنونه تنگ شده 

قلبم مثه یه تیکه یخه 

ولی بزرگ ترین ضربه ای که شوهرم بهم زد عشقو امید و درم نابود کرد 😔😔😔😔😔

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
هیچ حسی بهش ندارم  ازش بدم میاد  به خاطر بچه هام واین که طلاق نداریم تو خانواده حالا این ...

دقیق مثل من 

خدایا .... 

چکار کنیم اگه راه حلی برای بهتر شدن اوضاع داشتید بگین بی زحمت ....

خیلی سخته... 

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
هیچ حسی بهش ندارم  ازش بدم میاد  به خاطر بچه هام واین که طلاق نداریم تو خانواده حالا این ...

چرا باید تحمل کرد واقعا چرا نباید با عشق زندگی کرد. منم در رنجم چی فکر میکردم چی شد