2737
2734
عنوان

بعد از جدایی عاطفی باید چیکار کنیم

3564 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها خوبین ❤بچه ها من از یک رابطه  ناسالم خارج‌شدم  😔خیلی برام سخت بود خودم میدونستم اشتباهه ولی باز از ترس جدایی ادامه اش میدادم 😥مدام با خودم کلنجار میرفتم یعنی با بودن توی اون رابطه خوشحال نبودم اما  از ترس هم جرات بیرون اومدن نداشتم تا بالاخره انجامش دادم   واقعا برام سخته     جدا شدن از کسی که  باهاش نامزد بودی  خیلی سخته خانواده ها اطرافیان دوستا همش میپرسن ....  نه پدر مادرم البته چون به اونا قبل انجام اینکار صحبت کرده بودم  حالا نمیدونم چیکار کنم که بهش فکر نکنم یعنی یه جوریه در و دیوار میبینم یادش میفتم اصلا کل  مغازه هایی که میبینم هم اسمشه اصلا قبلا انقدر دقتم بالا نبودا 🙄 میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنیم این ایام راحتتر بگذره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان همه چیو درست میکنه من جوری بودم که تو خیابون دوتا زوجو میدیدم میزدم زیر گریه اما الان ۳ ساله گذشته و انگار اصلا یادم نمیاد چه شکلی بوده

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2731

جداییت عاطفی نبوده عاقلی بوده

...پس به آینده خوبت فکرکن و ذهنت رو از گذشته پاک کن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

خودتو سرگرم کن خوشحال باش اگه به دردهم‌نمی خورید زود تموم شد

امروز تو‌دعوا شوهرم یه حرف خیلی زشت زد بهم 

بعد منم گفتم خواهر ومادرت .... نه من

برگشت بهم گفت خواهر ومادرتو

بعدش ازم عذرخواهی کرد و گفت از دهنم در رفت

من نمی‌تونم بگذرم 

حس میکنم دیگه دوسش ندارم وبه قول شما طلاق عاطفی گرفتم

الان هم اومدم جداخوابیدم

باید‌چیکارکنم؟

جز طلاق 

یه‌برخورد قاطع بهم‌بگید

خودتو سرگرم کن خوشحال باش اگه به دردهم‌نمی خورید زود تموم شد امروز تو‌دعوا شوهرم یه حرف خیلی زشت زد ...

شوهر احمق منم امروز بد جور دلمو شکوند 

دوساعته دارم گریه میکنم 

منم اومدم یه اتاق دیگه 

حالم ازش بهم میخوره 

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

تجربشو منم دارم

اینا برا اولشه خوب کاملا عادیه بالاخره یه مدتی باهم بودین بهش عادت کردی وابستش شدی 

عادیه که الان ناراحت بشی 

اما چون خودت خواستی که به رابطت ادامه ندی این یعنی تو می تونی و از پسش برمیای

یه مدت دیگه بگذره فراموشت میشه

کاش منم تو نامزدی جدا میشدم 

البته ۱۲ ساله ازدواج کردم 

شاید ۱۰ ساله طلاق عاطفیم

خیلی سخته خیلی 

فقط به خاطر بچه هام دارم میسوزمو میسازم

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
خودتو سرگرم کن خوشحال باش اگه به دردهم‌نمی خورید زود تموم شد امروز تو‌دعوا شوهرم یه حرف خیلی زشت زد ...

باهاش اشتی کن وگرنه میبینی مخشو زدن  موندی زمونه بدی شده .ادما تو عصابنیت یه حرفی میزنن مهم اینه معذرت خواسته نذار دور بشین برا رابطتت تلاش کن وگرنه پشیمون میشی

ایجا با عشق و انرژی مثبت بیاین (هیج دردی وجود نداره که درمان نداشته باشه)
2706