2726
عنوان

یه روش بگین برای سفت شدن سینه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 83 پست
متاهل شدی سایز سینت بزرگتر نشد؟؟ من ۶۵😑 دوتا جوش😂

ببخشید جسارت نباشه شوهرتون ایراد نمیگیره؟

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من قبلن کیسه برنجمون به حالت خوابیده بعنوان هالتر طور بلند میکردم اطراف سینه سفت شده بود بالاش جای ک ...

چند مدت انجام دادی؟این کرونای لعنتی اومد دیگه نتونستم برم باشگا

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2728
شوهرا باید انقد شعور داشته باشن و بفهمن وقتی ي له زن از جونش مایه میزاره بچه ب این زیبایی رو بدنیا م ...

من به شخصه تا الان یدونه مرد باشعور تو عمرم ندیدم😐

مث من😂😂😂😂

وای مث من یبار رفتم لباس زیر بگیرم زنه تعحب کرد گفت واس خودت میخوای گفتم نه واس خودم نیست خجالت کشیدم بگم اره😂😂

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
متاهل شدی سایز سینت بزرگتر نشد؟؟ من ۶۵😑 دوتا جوش😂

۷۰ بود بخدا چشش زدن الان شده ۸۵ اونم نه ۸۵ خوشگل ها از نوع شل و ولش😭😭😭😭

من به شخصه تا الان یدونه مرد باشعور تو عمرم ندیدم😐

من زنداییم میگفت خیلی ناراحت بودم واس اینکه اینطور شده داییت برگشت این حرفو زد 

همین حرفی ک الان گفتم

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
وای مث من یبار رفتم لباس زیر بگیرم زنه تعحب کرد گفت واس خودت میخوای گفتم نه واس خودم نیست خجالت کشید ...

اره من نشون نمیدم میگم کوچیک ترینشو بده😂😂😂

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 
2706