2737
2734
عنوان

شب زنده دارا بیااااین همسر تون وابسته به مادرشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 74 پست
وای تو دلم خالی شد خب این یه پسر دیگه ام داره با یه دختر مجرد اگه اونا نبودن باز حرفی

والا مال منم یه پسر مجرد با یه دختر متاهل دیگه داره

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

بهش بگو بعضی جاهام من دوست دارم باهم بریم تنها باشیم وگرنه مشکلی با مامانت ندارم

بگو وظیفته ب مامانت کمک کنی من دخالتی تدارم تو این موضوع 

نزار از الان فک کنه داری جداش میکنی از مامانش 

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه به مامان جونش وابستگی داره

اهوم خیلی

******خداجونم عاشقتم*****دومین کاربریمه قبلی ترکید  بیاید باهم مهربون باشیم  آهای تویی که امضاموخوندی ازخدامیخوام یه خبری بهت برسه که از خوشحالی جییییغ بکشی  

تاپیک احتمال داره باردار باشم منو گزارش بزنید لطفا 🧡

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2731
والا مال منم یه پسر مجرد با یه دختر متاهل دیگه داره

مشکلی ایجاد نشده تو رابطت با همسرت سر این موضوع؟

******خداجونم عاشقتم*****دومین کاربریمه قبلی ترکید  بیاید باهم مهربون باشیم  آهای تویی که امضاموخوندی ازخدامیخوام یه خبری بهت برسه که از خوشحالی جییییغ بکشی  
مشکلی ایجاد نشده تو رابطت با همسرت سر این موضوع؟

تا دلت بخواد ولی دیگه دلم سرد شده سکوت شده کارم

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
بهش بگو بعضی جاهام من دوست دارم باهم بریم تنها باشیم وگرنه مشکلی با مامانت ندارم بگو وظیفته ب مامان ...

من هنوز جواب حرفاشو ندادم گفتم بزار به وقتش این سوال و جوابارو منظورم شب خاستگاری بود

من مشکلی ندارم با کمک به مادرش یا هرچی

من میگم اینهمه وابستشه فردا تو زندگی مشکل ساز میشه؟؟؟

تا دلت بخواد ولی دیگه دلم سرد شده سکوت شده کارم

الهی بمیرم  

2738

قبول نکن.من وقتی ازدواج کردم پدر شوهرم زنده بود بعد دوسال فوت شد زندگی منم خراب شد همه جا باهمیم مسافرت بیرون  حتی خوته مامانم دلش میخواد بیاد

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
چی نه اصلا؟

عنوان تاپیکت دیگع گفتید همسرتون وابسته ب مادرشون هست؟ گفتم ن اصلااا

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
عنوان تاپیکت دیگع گفتید همسرتون وابسته ب مادرشون هست؟ گفتم ن اصلااا

خیلی ام خوووب  

من هنوز جواب حرفاشو ندادم گفتم بزار به وقتش این سوال و جوابارو منظورم شب خاستگاری بود من مشکلی ندار ...

مردی که با مادرش وابسته باشه خیلی سخته زندگی باهاش همه جا حرفی از مادرش هست.بدتر خودت آسیب میبینی مثل من😢

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
قبول نکن.من وقتی ازدواج کردم پدر شوهرم زنده بود بعد دوسال فوت شد زندگی منم خراب شد همه جا باهمیم مسا ...

وای خدا..

مثلا شده تو کاراتونم نظر بده و بیشتر همسرت نظر اونو قبول کنه؟

وای تو دلم خالی شد خب این یه پسر دیگه ام داره با یه دختر مجرد اگه اونا نبودن باز حرفی

خب بهش بگو اره مگه اینکه اعتدال رو رعایت کنی بگو دوسندارم همه جا باشه ولی گاهی وقتا اشکال نداره بگو هشتاد به بیست

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
2706