2737
2734

دوستان اونایی که تاپیک اولمو خوندن میدونن ماجرا چیه

مختصربگم

دارم با یه نفر آشنا میشم

مادرشوفرستاد واسه اجازه خاستگاری ولی بابام هنوز اوکی نداده که بیان

این اقاپسربزرگ خانواده اس و پدرشم فوت شده

ازبین حرفاش معلومه خیلی مادرشودوست داره,امشب گفت یه سوال دارم اگه بخوایم بریم مسافرت و جهانگردی دوس داری تنهابریم یا مامانمم بیاد که تنها نباشه اذیت شه  یه بار دیگه ام گفت من کمکی بکنم به مادرم تو مشکلی نداری توزندگی؟

لطفا راهنماییم کنید.من جواب سوالاشو ندادم گفتم شب خاستگاری درباره اینا بحث میکنیم.بگید چکار کنم.

******خداجونم عاشقتم*****دومین کاربریمه قبلی ترکید  بیاید باهم مهربون باشیم  آهای تویی که امضاموخوندی ازخدامیخوام یه خبری بهت برسه که از خوشحالی جییییغ بکشی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میدونم وابسته بودن پسر خیییلی بده 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
نه اصلا

چی نه اصلا؟

******خداجونم عاشقتم*****دومین کاربریمه قبلی ترکید  بیاید باهم مهربون باشیم  آهای تویی که امضاموخوندی ازخدامیخوام یه خبری بهت برسه که از خوشحالی جییییغ بکشی  

نه اصلا بیشتر ب مامان من وابستست 🤣🤣🤣

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2738

شوهر من دقیقا پسر اول و پدر نداره. خیلی سخته بهتر زنش نشی اگه تحمل نداری. ما هرجا میریم خانوم باید باشن. اجازه بدن. در جریان باشن...

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
وااای نع اینجوری ک همه جا مامانش بیاد دلخوری پیش میاد

همین دیگه

مامانشم از اون مادرشوهرای تیز و تیکه بازه   و باسیاست

شوهر من دقیقا پسر اول و پدر نداره. خیلی سخته بهتر زنش نشی اگه تحمل نداری. ما هرجا میریم خانوم باید ب ...

وای تو دلم خالی شد

خب این یه پسر دیگه ام داره با یه دختر مجرد اگه اونا نبودن باز حرفی

نه اصلا بیشتر ب مامان من وابستست 🤣🤣🤣

خخ خوبه که

چی بگم طفلی نگران مادرش خوب

تا این حد یعنی  

2706