2726
عنوان

بچه ها لطفا بیاین مسکن ملی

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 19 پست
چرا آخه عوضش ماپشیمونیم چرا ثبت نام نکردیم مهلتش تموم شد دیگه آره؟

مثه اینکه دوباره یه مهلت میدن که ثبت نام کنین. بعد ما ازبس جلومون گفتن که قیمتارو میبرن تا 400.500تومنو معلوم نیس چندسال طول بکشه ساختش ولی بنیاد رفتیم گفتن فعلا آوردتون تویکسال باید صدتومن باشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد!!
مثه اینکه دوباره یه مهلت میدن که ثبت نام کنین. بعد ما ازبس جلومون گفتن که قیمتارو میبرن تا 400.500تو ...

به من شهرسازی گفت برآوردمون دوسالست

یعنی دوسال طول می‌کشه ولی ممکنه دیرترم بشه 

کلش حدود ۶۰۰ درمیاد

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من شهرسازی گفت برآوردمون دوسالست یعنی دوسال طول می‌کشه ولی ممکنه دیرترم بشه  کلش حدود ۶۰۰ ...

ما رفتیم بنیاد گفتش که تو یکسال باید صدتومن بیارین بعد اینکه بستگی داره کی تموم بشه گفتش اگه وسیله ها گرون نشن ممکنه همین صدتومن پول وصدتومن وام باشه فقط

ما رفتیم بنیاد گفتش که تو یکسال باید صدتومن بیارین بعد اینکه بستگی داره کی تموم بشه گفتش اگه وسیله ه ...

نه بابا الکی گفته شرایطشو مگه ندیدی

در طول ساخت ۳۰۰ تومن هزینه ساخت داره که کم کم باید بدی بعد از تحویل خونه باز دو سال تنفس داره بعد باز پول زمین رو طی سه سال میگیرن که حدود ۱۶۰ میلیونه

و خب کنار اینا پرداخت قسطشم هست دیگه

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2728
نه بابا الکی گفته شرایطشو مگه ندیدی در طول ساخت ۳۰۰ تومن هزینه ساخت داره که کم کم باید بدی بعد از ت ...

نه پول زمینو با صدتومن وامی که بهت میدن که 18درصده 12ساله پس میدی ولی این پولی که خورد خورد ازت میگیرن برا ساختشه. ما ثبت نامو انجام دادیم بعد پیام برامون اومده که 40تومن بریزین حساب