2733
2734
عنوان

بچه ها لطفا بیاین مسکن ملی

100 بازدید | 19 پست

به نظرتون قیمتش رو همین 300تومن که گفتن میمونه یا طی ساختنشون قراره همش نرخ رو ببرن بالا. ما اسممون درومده ولی شوهرم دو دله میگه نکنه پول بریزیم حساب بعد بپیچونن مارو چونکه روحانی آخرای کارشه یا اینکه قیمتارو ببرن بالا وسطای کار یا اصلا چندسال طولش بدن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مسکن مهریا شدن ششصد هفتصد بنظرم خوبه بنویس نخواستی بشینی مث مسکن مهرامیفروشی

آره منم اصرار دارم بگیریم چون اینم ازدست بدیم دیگه عمرا خونه داربشیم با این وضعیت ولی شوهرم میترسه که نکنه طولش بدن ساختش رو یا اصلا هیچی بشه میگه رژیم اینطورنمیمونه مردم ازاین وضعیتا ناراحتن 

والا مسکن مهرم اول گفتن آورده مردم دوازده میلیون بعد فکر کنم تا چهل میلیون خیلی ها پول دادن بعدم که ...

آره ما مستاجریم. 40تومن برا شروع باید حساب بریزیم بقیشم طی چندمرحله تا 200میلیون باید حساب بریزیم 100تومنش میمونه که وام 18درصده تو 10سال باید پرداخت بشه

2738
نماینده مجلس چند روز پیش شبکه ۲ میگفت یه طرح دارن برا مسکن شرایطشو که میگفت خیلی بهتر از مسکن ملی بو ...

خدا کنه شرایطمون خوب بشه دیگه نمیشه زندگی کرد با این وضعیت دیگه نمیشه خونه خرید

نماینده مجلس چند روز پیش شبکه ۲ میگفت یه طرح دارن برا مسکن شرایطشو که میگفت خیلی بهتر از مسکن ملی بو ...

منم شنیدم مجلس گفته خونه ارزون قیمت میسازن ولی شرایطشونو نشنیدم. برا مسکن ملی تعداد خیلی کمی پول ریختن اونام شک دارن به این وضعیت مخصوصا اینکه روحانی آخرای کارشه دیگه

منم شنیدم مجلس گفته خونه ارزون قیمت میسازن ولی شرایطشونو نشنیدم. برا مسکن ملی تعداد خیلی کمی پول ریخ ...

سلام عزیزم شما ثبت نام کردین؟

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
سلام آره ما ثبت نام کردیم ولی دودل شدیم نمیدونیم چیکارکنیم

چرا آخه

عوضش ماپشیمونیم چرا ثبت نام نکردیم

مهلتش تموم شد دیگه آره؟

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706