2726

روزها هفته ها ماه ها و سالها رد میشن اما حسرت موند به دلم یه بار شوهرم به من پیام بده یه بار یه زنگی بزنه و کارش پشت تلفن این باشه که دلم برات تنگ شده اگه اگه اگه زنگ بزنه کارش اینه که بچه غذا خورد؟و امثالهم...

عین همه ی زن و شوهرا که به هم پیامک میدن برای هم حرفای عاشقانه میزنن...منم دوست دارم...

نهاااااایت محبت کلامی که من از شوهرم شنیدم این بود که زایمان کرده بودم حالمم خیلی خیلی بد بود اومد اتاق گفت چه خبر؟

همین...

من پیام میدم 

سلام عزیزم

خوبی 

همسر عزیزم دلم برات تنگ شده و

...

....

...منتظر هیچی نباید بمونم تا قیام قیامتم صبر کنم خبری از جواب پیامک نیست...حتی اگه پیام بدم من مردم من الان تو سردخونه ام بازم جوابی نیست....

که نیست

که نیست 

به جهنم ولی دیگه دلم نمیخواد عمرمو حروم این آدم کنم بسه دیگه....

خیلی کار میکنه خیلی چشم پاکه خیلی کمکم میکنه تو بچه داری و...ولی دیگه اینا برای اهمیتی نداره

شما جای من بودین چیکار میکردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی بهش محبت میکردم...شاید یاد بگیره..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

تا حالا بهش گفتی احساستو؟

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

راستش بله خیلی مسخره و بیهودس

این همه خدبیشو نمیبینین کمکش تو بچه داری زحمت کشیدنش چشم پاکیش

گیر دادین به پیام؟؟؟

عمل کردن خیلی بهتر از پیامه ایشون محبتشو با عمل نشون نیده

والا زن و شوهرای دیگه ام اینجوری نیستن که بهم پیام عاشقانه بدن یا ابراز دلتنگی کنن تو طول روز😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706