2726
عنوان

دلم نمیاد شوهرم خرج کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 26 پست
وازلین بزن خاهر روغن بزن خاهر رژ بزن  اوکی میشهِ

من خودم گفتم رژ ویتامینه میزنم اما میگه نه رژ شیمیائی و...خلاصه بخوار کاری کنه هزار جور مقاومت میکنه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

منم شرایط مشابه شمارو دارم بااین تفاوت ک عقدم و اطرافیانم میگن توعقدی باید کلی خریدبرا عروسیت داشه باشی واینا امامن دلم نمیادچون کلی چکو قسط داریمو امشبم همسرم گف بخاطر فشارمالی ک روش هس عروسیمونو بازم عقب بندازیم منم گفتم باشه 

ادما باهم فرق میکنن خرجای واجبت رو خوب بخر چون ما اونقدی پولدارنیسیم ک چیز بدبخریم 

اما چیزایی ک واجب نیسن رو ارزونتر بخر همسرتم دوست داره ک میگ اینومیخام بخرم توازش تشکرکن و قربون صدقش بروبذا توذهنش بمونه ک کارش برات ارزش داشا بعدم راضیش کن ک با چیز معمولی هم ترک لب خوب میشه حتی با یه وازلین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خونه ی پدرم وضع من خوب بود و راحت دستم برای خرج کردن باز بود شامپوهای خارجی لوازم آرایش مارک و... ...

اول زندگی خیلی خیلی خیلی مهمه بذار بخره کاریت نباشه بااین پولا هیچی نمیشه اینده رو تضمین کرد با این گرونی اول زندگی بذار عادتش بشه 

در حد متعادلش خرج کنه اره نه اینکه اصلا..اونم حتمن پولداره ک خرج میکنه😐

نه عزیزم من از جیبش خبر دارم واقعا واسه خودش خرج نمیکنه ماه ها هست که چیزی میخواد عقب میندازه و خلاصه به هزار طریق ممکن کارش رو بیشتر میکنه و خرج خودشو کمتر دلم میسوزه براش 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2728

بنظرم خرج نکنی اشتباس نه اینک ولخرج باشی نه ولی همیشه به خودت اهمیت بده لوازم ارایشی خوب بزن لباس خوب بخر....چون الان اول ازدواجه شوهرت همش حواسش هس ولی چن وقت دیگ بگذره فک میکنه تو خرج نمیکنی چون لازم نداری بلد نیستی استفاده کنی 

ببین شما باید تعادل رو رعایت کنی هم طبق نیازهات خرج کنی، هم اگه شوهرت یکم ولخرجه (چه برای شما چه بر ...

ممنون عزیزم.

شوهرم اصلا ولخرج نیست یعنی درباره خودش که خسیس ترین آدم دنیا هست با اینکه اونم تو مجردی خیلی راحت برا خودش خرج میکرد 

دلم میسوزه که خودشو نادیده میگیره و میخواد برا من فقط پول بده

منم شرایط مشابه شمارو دارم بااین تفاوت ک عقدم و اطرافیانم میگن توعقدی باید کلی خریدبرا عروسیت داشه ب ...

آخی خوشبخت باشید 

منم‌خیلی تشکر میکنم ازش براش هم هی توجیه میارم برا نخریدن

گاهی قانع میشه گاهی هم نه