2726
عنوان

دلم نمیاد شوهرم خرج کنه

829 بازدید | 26 پست

من و شوهرم ۱ ساله رفتیم زیر یک سقف و نصف بیشتر درآمدمون بابت قسط وام ها میره چون اول ازدواج خونه جابجا کردیم خیلی وام گرفتیم و بدهی داریم اما شوهرم با این وجود همیشه میگه راحت برا خودت خرج کن و خودشم تا حد زیادی برام چیزایی که بخوام رو میخره با اینک پس اندازش خیلی کمه

گاهی خرج ها ضروری باشه قبول میکنم اما مثلا امروز دید لبم خشکه رفته توی اینترنت سرچ کرده یک مارک نرم کننده لب ۷۰ تومنی دیده‌ میگه این بهترینه باید بزاری برات بخرم

از طرفی دلم نمیاد وقتی انقدر اضافه کار مجبوره وایسه و تحت فشار باشه همچین چیزی بخره از طرفی خیلی از خانومای اینجا و همکارا میشنوم که میگن اگر خرج نکنه برا عادتش میشه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حس خوبی گرفتم...چه شوهر مهربونی... قدرشو بدون.... عشقتون پایدار... ❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

اصلا به فکرت اجازه نده.مرد از اینکه زنشو تامین کنه حس عرور داره بذار واست تلاش کنه.اگه نذاری خرج کنه میبره جای دیگه خرج میکنه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

خداوند به زندگیتون برکت بده همسرتون مرد خوبیه و شما هم همسری دلسوزی هستید آفرین

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

تو خونه ی پدرم وضع من خوب بود و راحت دستم برای خرج کردن باز بود شامپوهای خارجی لوازم آرایش مارک و....نمیگم عالی بود ولی درحد خودم خوب بودن اما الان واقعا رفاه اون زمان رو ندارم شکایتی هم ندارم چون عاشق شوهرمم ولی گاهی دلم براش میسوزه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بابا طرف خودش میخوادبرات خرج کنه

تو چرا مقاوت میکنی😐

میتونستی بگی بریم از دارو خونه یه چیزی بگیریم که ارزون تر باشه. نه اینکه نه نمیخوام گرونه😁

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

حالا که ولخرجه پول لباس مباسو  بگیر ازش پس انداز کن واسه ایندتون

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین شما باید تعادل رو رعایت کنی

هم طبق نیازهات خرج کنی، هم اگه شوهرت یکم ولخرجه (چه برای شما چه برای خودش) شما بشی اون کسی که مخارج رو کنترل می کنی و پس انداز می کنی. خرج های ضروری رو با نیمه ضروری با غیر ضروری از هم جدا کن. خرج های نیمه ضروری و غیر ضروری جاییه که شما پولتو پس انداز می کنی (با عقب انداختن خرید، گرفتن مارک ارزون، جایگزین های غیر پولی یا کم هزینه و...)

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706