1874
1935
عنوان

دلم نمیاد شوهرم خرج کنه

411 بازدید | 26 پست

من و شوهرم ۱ ساله رفتیم زیر یک سقف و نصف بیشتر درآمدمون بابت قسط وام ها میره چون اول ازدواج خونه جابجا کردیم خیلی وام گرفتیم و بدهی داریم اما شوهرم با این وجود همیشه میگه راحت برا خودت خرج کن و خودشم تا حد زیادی برام چیزایی که بخوام رو میخره با اینک پس اندازش خیلی کمه

گاهی خرج ها ضروری باشه قبول میکنم اما مثلا امروز دید لبم خشکه رفته توی اینترنت سرچ کرده یک مارک نرم کننده لب ۷۰ تومنی دیده‌ میگه این بهترینه باید بزاری برات بخرم

از طرفی دلم نمیاد وقتی انقدر اضافه کار مجبوره وایسه و تحت فشار باشه همچین چیزی بخره از طرفی خیلی از خانومای اینجا و همکارا میشنوم که میگن اگر خرج نکنه برا عادتش میشه

خیلی بهم لطف میکنید اگر برای شفای بیمارمون یک صلوات بفرستید🙂🙂

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

خداوند به زندگیتون برکت بده همسرتون مرد خوبیه و شما هم همسری دلسوزی هستید آفرین

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد
1911

تو خونه ی پدرم وضع من خوب بود و راحت دستم برای خرج کردن باز بود شامپوهای خارجی لوازم آرایش مارک و....نمیگم عالی بود ولی درحد خودم خوب بودن اما الان واقعا رفاه اون زمان رو ندارم شکایتی هم ندارم چون عاشق شوهرمم ولی گاهی دلم براش میسوزه

حالا که ولخرجه پول لباس مباسو  بگیر ازش پس انداز کن واسه ایندتون

عروسکدوزم،عروسکامو میتونید تو تاپیکای قبلیم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین شما باید تعادل رو رعایت کنی

هم طبق نیازهات خرج کنی، هم اگه شوهرت یکم ولخرجه (چه برای شما چه برای خودش) شما بشی اون کسی که مخارج رو کنترل می کنی و پس انداز می کنی. خرج های ضروری رو با نیمه ضروری با غیر ضروری از هم جدا کن. خرج های نیمه ضروری و غیر ضروری جاییه که شما پولتو پس انداز می کنی (با عقب انداختن خرید، گرفتن مارک ارزون، جایگزین های غیر پولی یا کم هزینه و...)

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
1826
وازلین بزن خاهر روغن بزن خاهر رژ بزن  اوکی میشهِ

من خودم گفتم رژ ویتامینه میزنم اما میگه نه رژ شیمیائی و...خلاصه بخوار کاری کنه هزار جور مقاومت میکنه

منم شرایط مشابه شمارو دارم بااین تفاوت ک عقدم و اطرافیانم میگن توعقدی باید کلی خریدبرا عروسیت داشه باشی واینا امامن دلم نمیادچون کلی چکو قسط داریمو امشبم همسرم گف بخاطر فشارمالی ک روش هس عروسیمونو بازم عقب بندازیم منم گفتم باشه 

ادما باهم فرق میکنن خرجای واجبت رو خوب بخر چون ما اونقدی پولدارنیسیم ک چیز بدبخریم 

اما چیزایی ک واجب نیسن رو ارزونتر بخر همسرتم دوست داره ک میگ اینومیخام بخرم توازش تشکرکن و قربون صدقش بروبذا توذهنش بمونه ک کارش برات ارزش داشا بعدم راضیش کن ک با چیز معمولی هم ترک لب خوب میشه حتی با یه وازلین 

تو خونه ی پدرم وضع من خوب بود و راحت دستم برای خرج کردن باز بود شامپوهای خارجی لوازم آرایش مارک و... ...

اول زندگی خیلی خیلی خیلی مهمه بذار بخره کاریت نباشه بااین پولا هیچی نمیشه اینده رو تضمین کرد با این گرونی اول زندگی بذار عادتش بشه 

در حد متعادلش خرج کنه اره نه اینکه اصلا..اونم حتمن پولداره ک خرج میکنه😐

نه عزیزم من از جیبش خبر دارم واقعا واسه خودش خرج نمیکنه ماه ها هست که چیزی میخواد عقب میندازه و خلاصه به هزار طریق ممکن کارش رو بیشتر میکنه و خرج خودشو کمتر دلم میسوزه براش 

بنظرم خرج نکنی اشتباس نه اینک ولخرج باشی نه ولی همیشه به خودت اهمیت بده لوازم ارایشی خوب بزن لباس خوب بخر....چون الان اول ازدواجه شوهرت همش حواسش هس ولی چن وقت دیگ بگذره فک میکنه تو خرج نمیکنی چون لازم نداری بلد نیستی استفاده کنی