2726
عنوان

بیاین از اسم کاربری حدس بزنین کی چه شخصیتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 5226 بازدید | 934 پست
آروم ولی باسیاست

آروم نه ولی با سیاست  

اگه میخوای خانم جذابی باشی،مثل یه ملکه رفتار کن.تو تاپیک هام از تجربه خودم و دیگران برای زیبایی و رسیدن به خودمون و روانشناسی مینویسم.میخوای ملکه ی خوشگل باشی به تاپیک هام سر بزن  
من من 😁🙋‍♀️🙋‍♀️ 

دختر شیطون عاشق دنیای صورتی

اگه میخوای خانم جذابی باشی،مثل یه ملکه رفتار کن.تو تاپیک هام از تجربه خودم و دیگران برای زیبایی و رسیدن به خودمون و روانشناسی مینویسم.میخوای ملکه ی خوشگل باشی به تاپیک هام سر بزن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم آدم ساده اما زیبایی هستی سنگین و با وقار

تشکر دخترم لطف دارید

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد
2728
منو نگید. من از اسمم مشخصه... 😅

عزیزم

انا

بالا گفتم دخترک 

منو حدس بزنید ببینم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

من چی  

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
خوشگلی

شما شکمو   عین خودم

عاشقی

:)

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

منو بگین

همراه جوایز نقدی و غیر نقدی😬

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706