2733
2734

خواهشی که دارم ازتون اینکه اصلا اصلا سهل انگاری نکنید تو شیر دادن درسته روزای اول یکم سختتونه یا شیر ندارید ولی توروخدا تا جای که میتونید سینه بدید بخدا همون شیر یکم روزای اول بچه رو سیر میکنه حتی دوسه قطره باشه بخاطر دوسه روز راحتی خودتون الکی دوسه سال زحمت ندید شیر خشکی بشه بچه من کشیدم که میگم من بعداز زایمانم بلافاصله رفتم سی سی یو پرستار هم هروقت میومد بچه ام رو بیاره من شیر بدم قبلش شیر خشک داده بود میگفت سیره بعداز 4روز اومدم خونه چون سینه ام شیرش مثل شیشه شیر زیاد نبود سینه نگرفت البته خودمم سهل انگاری کردم مطمئنم،بعداز ی هفته شیرم زیاد شد اما بچه سینه رو نگرفت با شیردوش هم مثل مکیدن بچه زیاد نمیاد شیر هرروز میدوشیدم اما شیر خشک هم میدادم بهش،بعداز 50روز پریود شدم که بلافاصله شیرم خشک خشک شد ی قطره هم نیومددیگه از اون ور شیر خشک به پسرم نمیوفتاد یبوست میشد گریه میکرد اذیت میشد بردیم دکتر گفت شیر خشک سیمیلاک باید بدی تا 4ماه چون مثل شیر مادر هست اونم بسختی گیر میومد با کد ملی بچه میدادن ده تا داروخونه باید میرفتی تا بدن بخدا به جای رسیدیم که راضی بودیم یه تومن بدیم ی قوطی شیر خشک بگیریم بعداز اون خوشحال شدیم که هر شیر خشکی بدیم بعداز 4ماه بهش میوفته که پسرم حساسیت پیدا کرد گفتن باید حتما شیر خشک نان اچ ای بخوره اونم باز بسختی گیر میومد ولی از سیمیلاک بهتر بود الان پسرم 7ماهشه باید نان اچ آی 2بخوره اصلا پیدا نمیشه دارم بهش یک میدم باز خلاصه که تورو خدا بخاطر یکی دوروز راحتی خودتون بچه رو ی عمر شیر خشکی نکنید بخدا جدا از پولش شیر خشک خوب نیس باید تند تند شیشه بشورید وای آبش داغ نشه وای سرد نشه نصف شب باید بلند بشی فلاسک بالا سرت باشه اب رو درست تنظیم کنی از اون ور بچه ات بی قراری میکنه اب هنوز داغه....یاهر کجا بری باید قوطی شیرخشک فلاکس شیشه جلو تراز خودت آماده کنی یادت نره شیر مادر فقط شیر مادر هم راحت هضم میشه هم نیاز به سردو گرم کردن نیس هم همیشه در دست رسه این تجربه من بود گفتم بشما بگم مثل من نشید من بخدا خیلی خیلی پشیمونم کاش میذاشتم بچه ام یکی دوروز بی قراری میکرد ولی زود بهش شیرخشک نمیدادم اونم مجبور میشد سینه رو میگرفت

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

باردارا حتما حتما کامل بخونید و اونای که تازه زایمان کردید

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون دوست عزیز😘😘😘

بخون و حتما عمل کن تورو خدا

2738
من بچم کلی بد قلقی کرد اما انقدددرررررر سماجت کردم تا سینمو گرفت و الان خداروشکر بهتره.حوصله باید دا ...

اره بخدا من پشیمونم خیلی 

کاملن با شما موافقم.منم هشت ماه پیش زایمان کردم و قطعا مبگفتم شیر خودمو به بچم میدم ولی شیرم خیلی کم بود بعد دو هفته هم بچم مریض شد و از خودم سرماخوردگی شدید گرفت و بیمارستان بستری شد و من از استرس زیاد کامل شیرم خشک شد.پسر منم حساسیت به پروتئین گاوی و رفلاکس داره و دکتر گفته فقط شیر سیمیللاک کامفورت توتال باید بخوره و این شیر خیلی کمه و از هر ده تا داروخانه یدونه پیدا میکنیم.خیلی سخته 

عزیزم منم مثل شما بودم بعد سه روز تب  نشد شیرمو بدم درجا خواهرم ببلاک داد الان ماشالله  ۹ ماهشه  خیلی راضیم من اوایلش خب اره چندهفته نساخت هی عوض کردم بلاخره رسیدم به همون ببلاک باز در کنارش ایزی کول و گرمیچر و نبلت داغ روزی دوبار دادم من که خیلی راضیم دو سه ماه اول فقط سختی داشت شیرخشکم فواید خودشو داره 

میشه برای حاجتم امن یجیب بخونی🙏🏻❤️
2706