2726
عنوان

خیلی سخته که عاشق یه ادم اشتباهی بشی😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 67 پست
تو فردی رو که برات زندگی بهتری میسازه انتخاب کن، به گریه و زاری و این چیزا هم توجه نکن، برو مشاور حت ...

خودمو درگیر یه رابطه کردم متاسفانه... 

ولی این رابطه یک خوبی هم داشن اونم این بود که باعث شد من دیگه به شوهرم فرصت ندم.چون من در مقابلش هیلی ضعیف بودم من مطمئنم اکه اون اقا نبود من تا حالا صدبار برگشته بودم پیش شوهرم و همون زندگی نکبتی قبل 

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
بخدا خیلی سخته😔😔 همش تمام کارای بدشو واسه خودم یاداوری میکنم که ازش منتفر بشم ولی حس تنفرم فقط مای ...

عزیزم این احساس به نظرم هیچ وقت از بین نمیره

عشق اول  با همه بدی هاش هیچ وقت فراموش نمیشه

این بار با عقلت تصمیم بگیر نه با احساست

علاقه میتونه تو زندگی با اون پسر برات به وجود بیاد چون اون هم خیلی دوست داره

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من راضی نیستم ولی اون منو اذیت میکنه و میخواد طلاق بده، من نمیخوام اذیت بشم، میخوام توافقی باشه ...

ای بابا اخه برای چی؟تا میتونین طلاق نگیرین طلاق خیلی ضربه ی روحی بدی داره 

عزیزم این احساس به نظرم هیچ وقت از بین نمیره عشق اول  با همه بدی هاش هیچ وقت فراموش نمیشه این ...

همش میگم خدا کنه این روزا زودتر بگذره و نقش شوهرم تو ذهنم کمرنگ بشه😔😔

2728
همش میگم خدا کنه این روزا زودتر بگذره و نقش شوهرم تو ذهنم کمرنگ بشه😔😔

ان شالله همه چیز اونطوری میشه که به صلاحته

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
ای بابا اخه برای چی؟تا میتونین طلاق نگیرین طلاق خیلی ضربه ی روحی بدی داره 

چکار کنم عزیزم، نمیتونم رضایتشو جلب کنم، همش میگه ما نمیتونیم با هم خوشبخت باشیم، 

زیاد بهش فرصت دادم، نظرش عوض نشد 

دیگه خانوادم هم نمیزارن برم حتی اگه اون بخواد، که البته نخواسته.

من حال روحی ام‌ داغونه، دارم تنهایی مشاور طلاق میرم، 

هنوز اقدام نکردیم، نمیدونی در حالت توافق چقد طول میکشه حکم صادر بشه، 

ای خداااا 

چکار کنم عزیزم، نمیتونم رضایتشو جلب کنم، همش میگه ما نمیتونیم با هم خوشبخت باشیم،  زیاد بهش فر ...

ببین از وقتی که درخواست میدین تا زمانی که بهتون وقت بدن واسه مشاوره بستگی داره چقدر طول بکشه . ۳جلسه مشاوره باید برین بستگی داره وقتاتون رو چند وقتی یه بار بندازن . باز باید بری پزشکی قانونی ازمایش بدی بعد جوابشو ببری بذاری رو پروندت که قاضی بازش کنه بعدشم بستگی داره که تاریخ دادگاهتون کی باشه .درکل اگه‌خودتم میخوای زود تموم شه پیشنهاد میدم حق طلاق رو بگیر یا به شوهرت بگو دادگاه نیاد تا غیابی طلاقت صادر بشه اگرم بگه مشاوره نمیتونم بیام همون جلسه ی اول نانه ی مشاوره رو هم میتونی بگیری‌ولی به نظرم اگه راهی داره باز با هم شحبت کنید و به هم فرصت بدین به نظرم تنها مشکلاتی که دلیل موجه برا طلاق هستن خیانت و دست بزن و اعتیاده بقیش همه حل شدنیه

خیانت چاره نداره عزیزم برگشتن بعد طلاق انگار استفراغ کردی تو کاسه بعد دوباره سر کشیدی

بچه که نداری چرا برگردی ایندفعه حتمن با ی بچه برمیگردی

الان زوده تو رابطه بعدی بری باید جای زخمت خوب بشه بعدم تو ب شوهرت علاقه نداری فقط ترک عادت موجب مرض شده بهش عادت کردی

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤

ببین ب نظر من بزار ی وقفه ای بیفته یکم دور شو از بحث ازدواج و اینا الان داغی نمیفمی     بعد ک ذهنت یکم وا شد قشنگ فک کن و با منطق تصمیم بگیر..عشق مشق و اینارم ولش کن=/

Be strong 💛
ببین از وقتی که درخواست میدین تا زمانی که بهتون وقت بدن واسه مشاوره بستگی داره چقدر طول بکشه . ۳جلسه ...

چکار کنم انگار طلسمش کردند 

منم دیگه زیادی اصرارش کردم، ، اون نمیخواد ، توافقی جدا شدن اخرین راه حله.

خیانت چاره نداره عزیزم برگشتن بعد طلاق انگار استفراغ کردی تو کاسه بعد دوباره سر کشیدی بچه که نداری ...

امیدوارم فقط عادت باشه...

اخه الان ۶ماهه جداهستیم ولی اصلا از حس دلتنگیم کم نشده

چکار کنم انگار طلسمش کردند  منم دیگه زیادی اصرارش کردم، ، اون نمیخواد ، توافقی جدا شدن اخرین ر ...

امیوارم بهترین اتفاقا برات رقم بخوره دوستم🙏🙏🙏🙏

2706