2737
2734
عنوان

لایوهای انیستا.بیایین

130 بازدید | 13 پست

میگم تازگیا لایوهای اینستا خیلی وضعشون خراب شوده از کدوم خانمای اینستا متنفرین کدوم لایو شون؟ ؟؟؟؟

خودخواه باش خوشحال باش صادقانه ترین رفتار یک فرد،رفتار خودخواهانه او است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سحر خیلیا اصن همشون میرن دسشویی هم عکس میزارن من موندم اینا همش توگوشی ان مشغول لایو وعکسو اینا کی بیکار میشن ب خونه زندگیشون برسن شوهراشونم چقد دوسشون دارن خدابده شانس

ندا یاسی خیلی مسخره بازی درمياره اینا خیلیاشون از ندا یاسی بدترن مخصوصا مسیحا منتفرم ازش😷😤

سحر خیلیا اصن همشون میرن دسشویی هم عکس میزارن من موندم اینا همش توگوشی ان مشغول لایو وعکسو اینا کی ب ...

اینا که شوهر ندارن پاگیر  شن فقط شوگر ددی و دوس  پسر😂😂😂😂

2738
اینا که شوهر ندارن پاگیر  شن فقط شوگر ددی و دوس  پسر😂😂😂😂

ن منظورم اون متاهلاس اون مژده وخونوادش یا اون دخترا روشا دلوین اینا ک مادراشون همش بیرونن همش عکس لایو ازکروناهم نمیترسن اونوخ منه خاک برسر شوهرمـتادمدر نمیزاره برم

ندا یاسی خیلی مسخره بازی درمياره اینا خیلیاشون از ندا یاسی بدترن مخصوصا مسیحا منتفرم ازش😷😤

از ندا یاسی متنفرم 

ی دختر بی شخصیت بی حیا منحرف وکثیف 

هرکی هم ازش طرفداری کنه از خودش بدتره 

چون دیدم چقد تو لایوها یا استوریاش حرف زشت میزنه ،حتی خیلی راحت اسم اونجاشو میاره و رکیک ترین حرفا رو میزنه 

هدفشم فقط از راه بدر کردن جوان ها و نوجون هاست 

میخواد خیلی کارای زشت رو عادی نشون بده 

مثلا خیلی راحت میگه ارهبا باباهاتن فلان..............

اصلا بی شخصیته خاااااااگ بر سرش

هرزه ی تمامه

بوی نم بارون 😍🌧️☔
ن منظورم اون متاهلاس اون مژده وخونوادش یا اون دخترا روشا دلوین اینا ک مادراشون همش بیرونن همش عکس لا ...

😂😂😂عزیزم زندگی اونا پر گنده و کثافت مجبوری همو تحمل میکنن این زندگیایه ما صد برابر بهتر از اوناس 😊

از ندا یاسی متنفرم  ی دختر بی شخصیت بی حیا منحرف وکثیف  هرکی هم ازش طرفداری کنه از خودش ...

الان تقریبا ب قول ت میدونی چقد مجرد و متاهل ایجور آدمارو میبینن و خراب میشن