2737
2739
عنوان

تازه مادر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 82 پست
شما چرا استرس داری؟

من سه ماه دیگه مونده و استرس زایمان و همچنین کرونا رو دارم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کولیک چیه بچه ها 😑😐

دلدرد نوزادان

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
من تا ۵ روز کمکی داشتم ۲۱ ساله وقتی تنها شدم‌مجبور بودم خودم پوشوندم پوشک کردم اولین حمومشم خودم ب ک ...

میشه شیوه ابداعی رو توضیح بدی؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2728
چی جوری مدیریت میکردی؟؟

عزیزم من نزدیک مادرشوهرم اینا بودم نزدیکه ۳ماه شبها مدام کمکم میکرد حتی برای پوشک کردنشم دیگه کم کم خودت راه میفتی گلم چون الان بچه کوچیکه و یجوریه یکم سخته بعد ۳ماه خودشو کمی میگیره من دخترمم بعد زایمان بستری کردم واسه زردیش کلا سختی زیاد کشیدم😔😔😔

دقیقا یه جور گفت سنم کمه من گفتم الان دهه هشتادی هست 😂😂😂😂اخه دهه هشتادی های نی نی سایت دوتا دوتا ...

نه من هنوز فک میکنم سنم کمه خب 😂😂بهم میگن مامان کوچولو

به نظرم قبل اومدن بچه یکم باید مطالعه میکردین و سرچ میکردین و ویدئو میدیدین هنوز هم دیر نیس البته

سرچ کردم اما عملی خیلی فرق داره واقعا میترسم دست وپای بچه چیزیش بشه

2738
چقدهزینه کردی؟مگ سز اختیاری هم هس؟ماکه هرجارفتیم گفتن نیس؟

فقط پول عمل تو بیمارستان حصوصی که هیچ نوع بیمه ای هم قبول نمیکنه 120تومن هزینه پزشکی قانونی و  روانپزشک شد و 50هم کمیسیون پزشکی  هزینه عمل هم6ونیم

نه من هنوز فک میکنم سنم کمه خب 😂😂بهم میگن مامان کوچولو

نه بابا دارن لوست میکنن منم ریزه میزه بودم هی بابام میگفت خدایا باورم نمیشه تو بتونی مامان بشی 😅😅😅😅

منم ۲۲ سالگی زایمان کردم 

سلام عزیزم

مبارکت باشه

قدمش خیر باشه براتون

اصلا استرس نگیر

من تا 20 روزگی پیش مادرم بودم (به زور مادرم) وگرنه نهایت یه هفته میموندم

خودم قُنداقش میکردم از همه بهتر و محکم تر

می شستمش . فقط از حموم میترسیدم تا 6 ماه مامانم بردش . یه بار خیلی حمام واجب بود و مامانم نتونست بیاد . دل رو به دریا زدم بردمش . دیدم خیلی راحته . خیلی خیلی 

گفتم چه کاری کردم 6 ماه مامانمو اذیت کردما . اینکه کاری نداشت

وقتی گریه میکنه سعی کن دور دل و پهلوشو بپیچی یا بذاریش داخل یه پتو یا پارچه مثل قُنداق قدیم باشه

دمرش کن روی دستت و نشستنی (سرپا نباشی) تکونش بده یا پشتشو بمال

صدای جاروبرقی یا سشوار براش دانلود کن با صدای کم براش بذار خیلی تاثیر داره روی دل دردش

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون
سلام عزیزم مبارکت باشه قدمش خیر باشه براتون اصلا استرس نگیر من تا 20 روزگی پیش مادرم بودم (به زو ...

ممنون خیلی کمک کردی💋❤

سلام عزیزم مبارکت باشه قدمش خیر باشه براتون اصلا استرس نگیر من تا 20 روزگی پیش مادرم بودم (به زو ...

من شنیدم صدای آب بچه اروم میشه 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
ممنون خیلی کمک کردی💋❤

عزیزم کاری نکردم انشاءالله که زود خوب میشه

دخمل منم کولیک داشت . هرجور شربتی دادم بهش خوب نشد

یکی دکترش براش نوشت کولیک اید . آب روی آتیش بود براش

به هر بچه ای یه چیز میسازه

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون
من شنیدم صدای آب بچه اروم میشه 

من تموم اینارو خودم انجام دادم نتیجه گرفتم پیشنهاد میکنم . 

بل شما درست میگین صدای آب هم تاثیر داره

2706