2733
2734
عنوان

کیا بچه دار نمیشن بیاید دور همی

| مشاهده متن کامل بحث + 2437 بازدید | 152 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مشکلتون چی بود؟طبیعی شدید؟شماهم مثل من باور نداشتید؟

تنبلی داشتم بله بعد ۵ بار ای یو ای ۳ بار ای وی اف واقعا باور نداشنم دقیقا وقتی بیخیال شدم باردار شدم بله طبیعی البته با دارو

خییییلی تاثیر داره! وقتی که نمیخوای زودتر میشه... اون ماه فقط یه بار نزدیکی داشتیم روز ۸ یا ۹ پریود ...

انشالله خدا براتون نگه داره

حرفتون کاملا درسته

ولی واقعا عمدی و اختیاری نیست

هر چی میخوام بی خیال بشم نمیشه

نا امید نا امیدم ولی نزدیک موعدم میشه باز امیدوار میشم و وقتی پریود میشم خیلی تو ذوقم میخوره

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
مشکلتون چیه گلم؟ای وی اف کردید ؟

آره همه راه هارو رفتیم جفتمون مشکل داریم من تنبلی دارم اونم مشکل اسپرم اعصابمون داغونه دیگه جفتمون دارو اعصاب میخوریم چند وقت پبش بهش گفتم بریم بچه بیاریم از بهزیستی زبونی موافقت میکنه ولی چشماش نه میفهمم راضی نیست منم دیگه چیزی نگفتم

این نیز بگذرد...                                   
2738
اوایل فقط شوهرم مشکل داشت ولی بعد از چند سال مصرف دارو و آمپول خودمم داغون شدم ذخیرم کم شده آندومتری ...

مشکل همسرتون از کدوم فاکتوربود؟همونی نیستید گفتید از کیش میرید تهران؟

2706