2733
2739

منم میخوام 

تاروتم باشه حله

حس ششم قبوله

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگرد تاپیک آسترولوژیست پیدا کن دیشبم زد نمیدونم هستش یانه 

اینو به من دادی شمارشو ها ولی من گمش کرذم   

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
منم میخوام  تاروتم باشه حله حس ششم قبوله

یاد اهنگ من به کم راضی نیستم سلطان تتلو افتادم 

تو خیلی به کم راصی هستی

من میخاستم ببوسمش بذارمش کنار                                بوسیدمش برنامه عوض  شد😓😂😂😂
2738
ای بابا خصوصی پیام  بده  دیشب یه تاپیک زد بچه ها پیشش انجام داده بودن همه چقدر راضی بودن ...

خب دوستم نبودی اسم خودتم یادم رفته بود 

الان درخواست دادم قبول کن

خصوصی پیام بده

هزینه داره؟

من خودم قهوه خوردم فقط میخوام بدونم توش چیا افتاده

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2706