2726

کلا از بچگی تپل بودم یه دوره لاغر شدم هیکلم خیلی خوب شده بود البته با ورزش تو دوران قرنطینه وعیدو اینورواونور کلا وزنم برگش🥺الان دوباره شروع کردم شامم میوه خوردم فقد یه عالمه نشستم درس خوندم ولی بدجور دلم خوراکی میخاد چیپس وپفک مخصوصا به نظرتون به شوهرم بگم بخره هنوز نیومده از سره کار؟؟؟؟؟؟ یا رژیم بگیرم خوش اندام بشم 💪 

سَن بنیم حیاتم سن 💜A💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رژيم ميگيري شكمت تغيير ميكنه؟من كلي پول رژيم دادم و سختي كشيدم پايين تنه و پاهام ك خوش فرم بودن ...

آره من کلی تپل بودم هروقتم لاغر میشم کل هیکلم جمع میشه 

سَن بنیم حیاتم سن 💜A💜

رژیم باش 

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،

هیچی رو حذف نکن گلم. چیپس و پفک هم بخر اما کم بخور. چند تا دونه چیپس با چند تا دونه پفک بریز تو یه پیشدستی و بیار بشین بخور. همه پاکتش  رو نیار. از هر چیزی کم بخور تا ولع اونو نداشته باشی. منم رژیمم همه چی میخورم کم

2706