2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفته بودم خونه خالم😂😂نشستیم صحبت مردیم موقع ی ک میخاستیم بریم خونه پسر خالم میخاست مارو برسونه رفتم سوار ماشین شدم.😂😂😂هواسم نبود گفتم سلام با تمام جدیت😂😂😂😂😂😂پوکیدم

2728

ابروریز ترینش

مجردم میخواستم برم خونه دوستم گفت بی بی بگیرم براش، ،همون لحطه که بی بی تو دستم بود اشنامون اومد تو داروخونه😓

باحال ترینش هم چند و۴ت افتاده بود تو دهنم( بیا من و اره)😂دقزقا همین میگفتم ...اناتومی داشتیم استادم بردمون بالاسر جسد گیر داد به من همش سوالای سخت میپرسید منم از دهنم پریو بیا من و اره خجالت نکش😐 شانس اورده استادم با جنبه یود نیومد

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
یه بار هم رفته بودیم خونه تو روستامون بالش کم اومده بود گفتم چیز آقامون بزرگه و بلنده زیره سر جفتمون ...

واییییی خدا جلو جمع گفتی 😂😂😂😂

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738

خواستم دوستم سر کار بزار بهش زنگ میزدم شعرای بی تربیتی خوندم بدونه اینکه چیزی بگم هی قط میکردم 

(اولین بار خودش اینکار کرد امدم سرش بیارم) که نگو تو سه بار شوهرش گوشی بر داشته دوستم حموم بود 

هیچی دیگه اب شدم

خدایا یه نور تو تاریکی هایم قرار بده
آره وای دیگه مشکل ببالش به فراموشی سپرده شد هر کی رفت یه گوشه من مونده بودم و همسرم اون وسط به خودم ...

بهلههه من اگر بودم کلی تیکه میپروندم بهت

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2706