2726
عنوان

رفتار جاری اُومُل و تازه به دوران رسیدم😏😏😏😏😏😏😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 83 پست

منم یکیشو دارم اصلا تکلیفشون باخودشون مشخص نیس 

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه من گفتم استارتر بیفرهنگه؟؟!!

ن کاری به فرهنگ استارتر ندارم ک بگم شما گفتی بی فرهنگه شما گفتید واسه بالا بردن سطح فرهنگتون کاری میکنید منم گفتم همیشه ک ما نباید فرهنگ بالا در مقابل بی فرهنگی بقیه داشته باشیم یه سری آدمها را باید مثل خودشون باهاشون رفتار کرد.

منم چند بار از جاریم همچین حرکتی دیدم یه بار تو جمع کاملا رسمی دیر اومد همه بلند شدن من نشستم محل سگ بهش ندادم داشت از حال می‌رفت انقد که ضایع شده بود حتی به کسایی که به احترامش بلند شده بودن توجه نکردو نشست.همه ناراحت شدن و به من گفتن چه خوب طرفتو شناختی .

یه خانوم با شخصیت و با کلاس کاری به رفتار بقیه نداره سعی کن با جاری و خاهر شوهرات درحد تعادل رفت و ا ...

موافقم .هیچ وقت اجازه نمیدم رفتار اشتباه دیگران باعث بشه که منم همون اشتباه را تکرار کنم .به نظرم ما اونقدر باید رفتار درست داشته باشیم که بقیه اگه هم سلام نکردن خودشون خراب بشن تو جمع ...

هیچ وقت سلام نکردن و بی احترامی ،باعث نمیشه یکی بالا بره ...

مخصوصا که ممکنه اصلا کسی تو جمع نفهمیده اون به ما سلام نمرده .دفعه بعدی اگه ما بی ادبی کنیم ممکنه جمع بفهمن و نوک پیکان به سمت ما بشه و ما خراب بشیم و همه بگن این خودش حسوده و چشم دیدن طرف را نداره

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

زن دایی من دختر شوهر داد چند سالم بود گذشته بود و دخترش خارج بود.  سلام کردم جواب نداد، باهاش حرف میزدم دیوار رو نگاه میکرد...دیگه همه رفتارشو فهمیدن. خبر رسید آقا دوماد گفتن قبلا منو برای ازدواج در نظر داشتن 😂👌😍😂از وقتی فهمیدم دیگه ناراحت نشدم.

شک نکن اینا از یه جایی سوختن.

2706