2733
2734
عنوان

معلم شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 97 پست
بدون کنکور بری کجا؟؟؟؟ ببین برا معلم شدن دو راه هست راه اول :اینه که کنکور بدی و دانشگاه فرهنگیان ...

مرسی❤️، 

رشتم حقوقه😒منتها دانشگام علمی کاربردیه، لیسانس یا فوق لیسانسمو از این دانشگام و از این رشتم بگیرم، میتونم آزمون استخدامی معلمی شرکت کنم؟؟؟ 

آخه وکالت اشباع شده و داستاناش خیلی زیاد شده😢😢😢

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام یعنی بیشتر از ۲۴ سال باشی نمی تونی معلم بشی ؟؟؟

سلام عزیزم

برا کنکور حداکثر سن ۲۴ سال هستش

برا ازمون استخدامی اینطور نیست

برا استخدامی اگه مدرکت لیسانس باشه حداکثر سن ۳۰ ساله

اگه فوق لیسانس باشه حداکثر سن ۳۵ ساله

اگه دکتری باشه حداکثر سن ۴۰ ساله

در حال تثبیت وزن😎
2728

بچهابرای شماهم پایین ارسال نظرنوشته کدامنیتی

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه
سلام عزیزم برا کنکور حداکثر سن ۲۴ سال هستش برا ازمون استخدامی اینطور نیست برا استخدامی اگه مدرکت ...

من رشته دانشگاهم علوم تربیتی شاخه تکنولوژی آموزشی بود ولی ۴۰ سالمه و داشتم فکر میکردم که شاید بتونم معلم بشم 

2738
من رشته دانشگاهم علوم تربیتی شاخه تکنولوژی آموزشی بود ولی ۴۰ سالمه و داشتم فکر میکردم که شاید بتونم ...

ولی آنطوری که شما میگید یعنی باید خدا  حافظی کنم با معلمی اونم کلاس اول 😒

مرسی❤️،  رشتم حقوقه😒منتها دانشگام علمی کاربردیه، لیسانس یا فوق لیسانسمو از این دانشگام و از ا ...

خواهش عزیزم

اره میشه

ولی اینو بدون که دارن آزمون استخدامی برای اموزش و پرورش  رو بر میدارن

میخوان کلا نیرو هاشون رو از بین کنکوری ها بگیرن

اگه رو حرفشون بمونن نهایتا یکی دوسال دیگه فقط آزمون استخدامی اموزش و پرورش برگاز میشه و بعدش دیگه فقط کنکوریا رو معلم میکنن...فقطططط

درضمن اینکه مدرکتو از کدوم دانشگاه بگیری مهم نیست

....فامیل خودم با مدرک روانشناسی دانشگاه پیام نور دبیری مشاوره قبول شد....مهم این که تو آزمون رتبه ات خوب بشه فقط همین

در حال تثبیت وزن😎

⭕ *فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش*

🌐 مهلت ثبت‌نام برای شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۹ که از ظهر روز پنجشنبه ۲۰ شهریور از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده بود فردا شنبه ۲۹ شهریور ماه به اتمام می‌رسد. وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی امسال حدود ۲۸ هزار نفر را برای شغل معلمی جذب خواهد کرد.

🔗 https://teachermag.ir/?p=3031

📄 *مجله خبری معلم*

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

محدوده سنی داره عزیزم؛

من واقعا نمی دونم اموزش پرورش با چ عقلی میاد دم ب دقیقه استخدامی برگزار می کنه اونم واسه هر رشته ای!!!

امسال نهضتی ها اصلن دوره تدیدن همین طوری رفتن روستا ها تا درس بدن .اینم از وضع اموزش.وقتی معلم خوب نباشه اوکی نباشه همه می شن بی سواد...جهل تا کی اخه؟!

اون دانش اموزایی ک معلماشون اینجوریه خدا می دونه چی میشن😭

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏
2706