2726
عنوان

من یبار شوهرم با برادرم دعوای سختی داشتن با هم

| مشاهده متن کامل بحث + 5056 بازدید | 64 پست
خانواده باید طرف حق و بگیرن ولی در شرایطی مثل اسی بهتر ادم هیچ کار ینکن و طرف هیچکسو نگیر  چون ...

چون برادرش زن نداره

من چون وقتی به شوهرم توهین می کنه انگار منم در کنارش هستم 

بخششی  در کار نیست

هر چند اوایل منم می بخشیدم

ولی الان دیگه نه

شوهرممم مجبوره تابع من باشه چون حق با منه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما اینجور منو قضاوت کن

شما رفتارت تا وقتی برادرت زن نگرفته جواب میده 

من کار الانت و تایید می کنم 

ولی چون خودم بودم تو شرایطش میگم وقتی برادرت متاهل بشه جواب نمیده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
بعد منم لباسامو پوشیدم زدم بیرون گفتم چرا ب شوهرم بی احترامی کرده. جمع کردیم رفتیم خونه برادر شوهرم. ...

ببین آخرش داداشت  پشتت رو میگیره نه شوهرت داداشت  برات میمونه اگه شوهرت بیرون کنه داداشت پناهته نه شوهر و خانوادش 

من نمیتونم تحمل کنم اصن به داداشم بگن بالا چشمت ابرو انقد دوسش دارم شوهرم کوچکترین انتقادی کنه انقد گریه میکنم خدا میدونه خیلی دوسش دارم نمیتونم اصن پای اون وسط باشه دنیام باهام بجنگه طرفشو نمیدم 😢

ببین آخرش داداشت  پشتت رو میگیره نه شوهرت داداشت  برات میمونه اگه شوهرت بیرون کنه داداشت پ ...

پدرم پشتمه. من زندگی خودمو خراب کنم بینم بیس سال دیگه برادرم پشتمه یا نیسک ب قول دوستان اگ زن داشته باشه نیس

2706