2726

پسراولموچهارسال پیش سزاختیاری شدم برادومی دوس داشتم زایمان دومیوتجربه کنم اماهیچ دکترتوشهرماقبول نمیکردم تااینکه اخرش دلوزدم ب دریاوبارضایت خودم این کارروکردم.چن دفعه رفتم پیش دکترم برامعاینه گفت دهانه دحمت بسته اس شایدمجبوربشی دوباره سزبشی گف سزارینیاتحمل دردطبیعیوندارن۹۹درصدمیگن سزمون کن احتمال پاره شدن رحم وازدست دادن بچه وخودت هسگفتم توکل ب خداگف برواگ دردات شرونشدیه هفته دیگ بیا.تو۳۸هفته و۶روزرفتم دکترمعاینه تحریکی کرداماگف دهانه رحم کتملابستس ودیگ وقت زیادی نداری اگ دردات شرونشدبیاسزت کنم چون سزارینی هطتی نمیتونم برات امپول فشاربزنم‌.دراوج ناامیدی رفتم خونه روزبعددیدن ترشح خونی دارم زنگ زدم  دکترم گف طبیعیه بخاطرمعاینه هس امامن صب روزبعدبادردبیدارشدم ساعت۵ونیم صب بودانقباضاتم هر۸دقیقه بودشک داشتم ک دردزایمان باشه تاظهرصبرکردم ظهررفتم دکترگف بایدبادستگاه انقباضاتتوچک کنیم من دردداشتم لمادستگاه نشون نمیدادترسیدم دردزایمان نباشن معاینم کردگف یه سانت بازشدی.دکترگفته بایدبستری بشی اگ تاشب زایمان نکنی سزت میکنیم.ساعت دوبودک دردام شدت گرف هرپنج دقیقه۳تااقباض شدیدداشتم تاساعت هفت کسی معاینم نکردهفت مامامعاینم کردگف نزدیک۶سانت بازشدی وکیسه ابموبادستش پاره کرد  وسط دردمعاینه میکردومیگفت زوربزن ومن دردام پشت سرهم شده بودگیرداده بودراه بروامامن بدنم ازشدت دردمیلرزیدومن نمیتونستم حتی یهقدم راه برم ساعت۸شدم ۷سانت گف راه برونرفتم هرچی دکتراصرارکردگوش نکردم دوساعت بعداومدگف هنوز۷سانتی همکاری کن وگرنه سزت میکنیم بشین روزمینوزوربزن

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚

خب

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نشستم روزمینوزورزدم یکم بعدامدگف افرین شدی۹سانت ادامه بده گف معاینت میکنم  وتوزوربزن باانقباضات من زورزدم گف افرین فول شدی اماسربچت بالاس بایدزوربزنی تاسرش بیادپایین چون سزارینی هستی نمیتونیم شکمتوفشاربدیم خلاصه حدود۴۰دقیقه زورزدم تاسرش فیکس شددیگ واقعانفس کم اورده بودم سالت۱۲رفتم روتخت زایمان تااینکه ساعت۱۲وربع پسرخوشگلم ب دنیاامد.خلاصه خیلی دردکشیدم امابالاخره ب ارزوم رسیدموزایمان طبیعیوتجربه کردم

نشستم روزمینوزورزدم یکم بعدامدگف افرین شدی۹سانت ادامه بده گف معاینت میکنم  وتوزوربزن باانقباضات ...

چ دلی دارین شما

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
تبریک میگم بانوی موفق و با اراده

ممنون خیلی حس خوبی بود.کلی رضایت نامه ازخودموشوهرم گرفتن.دستگاهشون خراب بودانقباضاتونشون نمیدادبراخمین خیلی اذیتم کردن

من که خودم تنها بودم هیچ کس دیگه ای نبود دردا از یه طرف صدای تیک تیک ساعت از یه طرف رو مخم بود از سا ...

منم تنهابودم تواتاق مراقبت های ویژه ازساعت ۵صب تاساعت۱۲وربع دردکشیدم.خیییلی بدبوداماشیرین

ممنون خیلی حس خوبی بود.کلی رضایت نامه ازخودموشوهرم گرفتن.دستگاهشون خراب بودانقباضاتونشون نمیدادبراخم ...

عزیزمممم

ارزششو داره 

خوشبخت و سلامت باشین

از کدوم راضی تر‌بودین؟

حالا به نظر شما که هر دو زایمان و تجربه کردی کدومش بهتر بوده؟

طبیعی خیلی من دردکشسدم اماسزارین هیییچ دردی نداشتم اپیدرال بودم .عوارض سزبیشتره امابی دردتر.طبیعی عوارضش کمتره اماپردردتر.سزارین خییلی راحت تربودبرامن

2706