2733
2734
عنوان

بابام زدتم...بیاین بگم چیشده

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
التماس کردی برگرده پیش معتادی که کتک میزنه؟ پس الانم تحمل کن

التماس کردم طلاق بگیره ولی برگشت

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

زنگ بزنید کمپ بیان ببرنش  

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ببخشید برعکس فهمیدم شرمنده ام 🙏🙏 کاش مادرت جدا بشه واقعا انصاف نیست  ظلمه در حق خودش و شما

خودش میخوادبدبخت شه هرکاری کردم و گفتم متوجه نمیشه

فقط دلم میخواد بمیرم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2738

چهار تا بچه اید پشت هم وایستید نزارید بزنه 

پشت مادرتون باشید 

نهایت بندازیدش بیرون میدونم پدره سخته ولی بگید تا درست نشدی بر نگردد 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
چرا؟سه تا فرستادم کافیه؟دعای گشایش بخت چی ؟بخونم؟

ممنون عزیزم واسه صلواتهات ، 

گشایش بخت نه یبازه بختم گشوده شده کافیه ، اگه دعایی واسه حاجت میدونی لطف کن ، مخصوصا واسه استحدام شدنم

.
چهار تا بچه اید پشت هم وایستید نزارید بزنه  پشت مادرتون باشید  نهایت بندازیدش بیرون میدو ...

اون دوتا خواهر برادرمو دوست داره اونا میگن حقتونه

۴تا ۵۰

خب سنت كه زياده

چرا نميري سر كار؟ برو سر كاري چيزي از اون خونه برو

من يه نگاه به تاپيكات انداختم ولي خواهرانه ميگم ادم معتاد حالش دست خودش نيست

يه روز خوبه يه روز بد

به نظرم برو سر كار بعد به هيچكي هم محل نده

نه طرف مامانتو بگير نه باباتو 

سرت تو لاك خودت باشه 

اينجوري خاستگار خوب هم پيدا ميكني چون مردا دوس دارن طرفشون كاري و قدر باشه ... از شرايط خونتونم دوري

2706