2733
2739

بچه ها شماهامرغ ترش رو چجوری درست میکنید ؟

من تو روغن تفت اش میدم آب نمیریزم درش رو میذارم تا با روغن و آب خودش بپزه اخر سرپیاز داغ و رب انار و اب نارنج و اینا میزنم 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍

من کبابِ جوجه ترش خوردم

خوشم نیومد زیاد😕

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

من مرغم و از شب قبل مزه دار میکنم مثل جوجه کباب ... پیاز و نمک و فلفل و زعفرون

بعد فرداش مرغ و با همون پیازاش میریزم تو زودپز اب نمیریزم. روغن فقط میریزم. درش و میبندم.تایم میگیرم سر ۵ دقیقه باز میکنم. پشت و رو میکنم دوباره در و میبندم.۳ دقیقه. بعد موقع سرو رب انار و تو کمی روغن و کره تف میدم. خیلی کوچولو بهش نمک میزنم و یه دره اب جوش. مث سس غلیظ. میریزیم رو پلو. مثل خود اکبر جوجه ها..  حالا نمیدونم اینو منظورتون بود یا نه.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرغم همیشه زیر ۱ کیلو بوده. ولی اگه درشت تر بود از وسط نصف میکنم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731

مازندرانیم

مرغ و با ادویه و یه دونه پیاز کامل می زارم بپزه

یه دونه پیاز تفت میدم توش گردو و میریزم و سبزی مرغ ترش تفت میدم یکم رب گوجه میریزم و رب اناااار و ادویه تفت میدم یه لیوان آب میریزم جا بیوفته

بعد مرغ و تفت میدم و داخلش و اطرافش از موادم پر میکنم یه کم آب میریزم درشو میزارم با شعله کم جا بیوفته 

مازندرانیم مرغ و با ادویه و یه دونه پیاز کامل می زارم بپزه یه دونه پیاز تفت میدم توش گردو و میریزم ...

وای من همینو میخوام ولی عمرم نمیتونم مثل شما درست کنم

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2738

حالا مرغ ترش بلوچی 

تو یه قابلمه مرغای تیکه شده رو میریزم حدود یکو نیم دولیوان آبلیمو میریزیم دوسه حبه سیر له شده و کمی نمک و کمی فلفل خشک پودر شده و آب هم به حدی که روی مرغو کامل بپوشونه.روغنم کمی میریزم.

میزاریم رو گاز اول شعله زیاد باشه بعد که شروع کرد به جوشیدن شعله رو کم میکنیم ومیزاریم مرغ کامل بپزه وآبش کامل خشک شه.

درضمن میتونیم سیب زمینی حلقه شده هم توش بریزیم.

راستی یکم رنگ زرد خوراکی هم میزنیم بهش.☺

آی اَم بلوچ   😔تمام روزمیخندم؛ تمام شب یکی دیگم* من ازحالم به این مردم دروغای بدی میگم😓
وای من همینو میخوام ولی عمرم نمیتونم مثل شما درست کنم

سبزیش شامل شوشاق و یکم نعنا و پونه وحشی یا خنش

و یکم جعفری

ولی اگه نداری اینارو یکم جعفری و نعنا و برگ سیر و اینا بریز

سبزیش زیاد نیستا

بیشترش گردو و بعد رب انار

کاری نداره

یکی دوبار درست کنی راه میوفتی

سبزیش شامل شوشاق و یکم نعنا و پونه وحشی یا خنش و یکم جعفری ولی اگه نداری اینارو یکم جعفری و نعنا و ...

سبزیاشو میدونم خودمونم شمالی ایم ولی بلد نیستم 

امتحان میکنم اینی که گفتینو 👌🏻

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2706