2737
2739
عنوان

من یه خرم

340 بازدید | 36 پست

با تمام بلاهایی ک این مردا سرم اوردن رفتم ب امید یه زندگی بهتر نامزد کردممم 😐ک در این مورد کاملا گند زدم حالا تازه پررو شده ب من محل نمیذاره 😑راست گفتن خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند 😒😒😒خانوماا تشویقم کنید ک باز تا اومد با قربون صدقه همه چیزو بپوشونه خر نشم 😐خسته شدم دیگگگگگگگ هر دفعهه کلی بی محلی میکنه بعدش تا خودش نیاز داره و دوس داره میاد محبت میکنه تا من ده برابر بهش محبت کنم😕اونوقت دیشب منو تو بدترین حال تنها گذاش رف گف شب بخیر😒😒😒😒ای خدااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی دقت کن اگ باهاش راحت نیستی و اذیتی بیشتر فکر کن مرد آدم باید موجب آرامش زن باشه نه آشفتگی بیشتر

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒
عزیزم اگهداذیتت میکنه بهم بزن خودتو خلاص کن  زندگی با مرد چه برتری نسبت به مجردی داره؟؟؟

هعییی دلم تو خونه بابا خوش نبود اومدم خودمو راحت کنم الانم واقعا میخام بهم بزنم نمیدونم چطوری یکمم میترسم اخه خودم خیر سرم اینو انتخاب کردم

زندگی کردن با اینجور مردا که ترسی از دست دادنت ندارند چه فایده داره

عادت کردن که همیشه از طرف تو گذشت و محبت باشه 

ادم حس وسیله بودن بهش دست میده که هر وقت نیازش داری بدو بدوو میری سمتش هر وقت هم نمی خوایش میذاریش یه گوشه تا خاک بخوره

برتری از اونا 😶😶😶😶

والا هیچ برتری نداره 

اگه ازدواجشون با یه مرد خاص و با شغل خوب و ماشین و خونه انچنانی باشه اره برتریه اما تو این دوره زمونه دیگه شوهر اونجوری زیاد پیدا نمیشه بعدشم با مردی که هی بهت بدی کنه یا مثل تاپیک دیشبی کتکش بزنه

2706