2726
عنوان

عدم وابستگی

143 بازدید | 9 پست

سلام به همگی شبتون بخیر 

چندروزیه من و همسرم درگیر بیماری هستیم یه دختر ۲سال و ۳ماهه دارم که پیش مامانم هست و الان یه هفتی که من و همسرم رو ندیده ناراحتیم اینه که چرا اصلن سراغ مارو نمیگیره و بهونه گیر نیست و خیلی خودمو و همسرم رو مقصر میدونم چون خیلی جلوش دعوا کردیم و همش گریه کرده دخترم به نظر شما این کار ما باعث نفرت اون و بی توجهی بچم شده

تعداد رای : 21
نظرسنجی
بله
15
71%
خیر
6
28%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترخالم دوتا بچه داره یکیشون یه دیقه هم بدون مامانش نمیمونه یکیشون ۲ سالشه میره یه هفته خونه مامان بزرگش میمونه، در صورتیکه شرایط دوتاشون یکسانه ولی ذات هر بچه ای فرق میکنه، شاید اگه محیط خونه هم خوب بود بازم بچتون وابسته نبود

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2728

بچه دنبال ارامشه دیگه!کجا بهتر. از جاییکه تحویلش میگیرن کسی هم دعوا نمیکنه!!!!!البته دوستتون داره خیلی هم دوستتون داره ولی خب ترجیح میده تو محیط خونه نباشه!روی رفتارتثن تجدید نظر کنید جلوی بچه بحث و دعوا نکنید از این به بعد

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

خوبه ک بچه مستقل باشه،من ماه دیگه قراره ید تراپی بشم و ده روز قرنطینه دارم،نمیدونم بچمو چیکار کنم اینقد ک وابسته اس😕😔 دوس داشتم مستقل بار بیارمش ولی موفق نشدم

من نمیدانستم معنی هرگز را،توچرا باز نگشتی دیگر   

بله خب خیلی تاثیر داره

ممکنه بچه دچار اضطراب جدایی بشه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

تویه مادری هرچی که باشی

این نظرسنجیوواسه چی گذاشتی؟!اگه جوابش آره باشه آیا درسته کسی بگه مقصری؟

شمامادروپدرش هستید شماهم انسانید بالاخره هرکس یه ضعفی داره ولی ازاین به بعد مراقب باش

فرصت برا جبران هست،باهم همراه بشیدزندگیتون گرم بشه انشالله

خوب مادرم خیلی به حرفش هست و اینکه من شاغلم و یه وقتایی ۳ ۴ساعت نیستم ولی نمیدونستم اگه چند روز هم بمونه بهونه نمی گیره میترسم بزرگ هم بشه وابسته نباشه و بیشتر سمت بقیه بره این خیلی عذاب آوره