2737
2739
عنوان

😍😍راه حل مشکلات زندگی 😉😉😉😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 62 پست
واسه بیشتر شدن فروش مغازه چی خوبه

سوره افزایش روزی رو بخون

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
برای رفع سحر و جادو و بلایا چی ؟

راه هایى براى بطلان آن به شرح زیر وجود دارد و لازم نیست به دنبال افرادی باشید که ادعای قدرت باطل کردن سحر دارند.

۱- استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس.

۲- خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا ۸۲ سوره یونس.

۳- دعا وتضرع به درگاه خداوند.

۴- درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.

۵- صدقه دادن.

۶- ان شاءالله استفاده از ذکر یونسیه( لا اله الّا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ) که قرآن، آن را مایه نجات حضرت یونس معرفی نموده نیز مؤثر خواهد افتاد.

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@پفسه   @گابی   @سوره   @اعتصامی   @آناعشق    

ممنونم مهربونم 😍 😍 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ممنونم مهربونم 😍 😍 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

فدات عزیرم😘😘

2731
@baran7166   @ملکه__یخی   @یک_طلبه   @بانوی_بی_نشان   @بدبخت_عال ...

مرسی گلم💖😘🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
آیة الله محمدتقی بهجت (ره) در پاسخ به سؤال فردی که در امور مختلف از جمله اشتغال و ازدواج دچار گرفتار ...

عزیزم من مادر شوهرم خیلی ازم کار میخاد و اذیتم میکنه چه سوره ای بخونم از دستش راحت بشم

99/9/9 ان شالله به هدف و خواسته ام میرسم 
2738
2706