2737
2734

هفته که گذشت چهار روزش کلا غذا با من بود هفته  قبل ترش دو روزش دست به هیچی نزد

تمیز کاری اشپزخونم که کلا کارمه

بچه کوچیکم نداریم جای دیگه بریزه بهم

درسام رو سرم تلنبار شده

بخدا وقتی گفت فردا غذا بپز بغضم گرفت

انقدر بدبختی دارم که مامانم یکیشونم خبر نداره😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐😐یه عمر این کارارو کرده توقع زیادیه کمکش کنی؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2731
😐😐😐😐یه عمر این کارارو کرده توقع زیادیه کمکش کنی؟ 

الان دیگه من رسما شدم خانم خونه😐 ابجیم که از من هفت سال بزرگتره دست به هیچی نمیزنه

من تا لیست خریدو هم میدم به بابام یعنی همه کار با منه

چرا بهش نمیگی درس داری؟ راستش تنبلی تنبلی میاره! شاید شما زیاد کار کردی تنبل شدن دیگه دستش به کار نمیره

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2738
میگم بهش خودشو لوس میکنه 😐 انگار دوست دختر جای مامانم گرفتم

😂 بگو مامان من کمکت میکنم ولی تقسیم کار در هر خانواده ای انجام میشه نه اینکه کل کارها رو یک نفر انجام بده بگو پس درسهای من رو کی باید بخونه؟

به نظرم خواسته ی زیادی نداشته عزیزم .یک روز در میان کارهای خونه را برعهده بگیر .اینجوری دقیقا برنامه ریزی درسی هم داری .منم از ۱۴ سالگی دقیقا تا ۲۶ سالگی هم درس خوندم هم دانشگاه رفتم و هم کمک مادرم کردم ۳ سال اخر راهم سرکار میرفتم بعد ازدواج کردم تازه ۳ تا برادر بزرگتر از خودمم داشتم که تا وقتی بودن خونه بریز بپاش بود بهدشم زن گرفتن اخر هفته ها با خانم بچه هاشون میاومدن .پس کمک حال مادرت باش

😂 بگو مامان من کمکت میکنم ولی تقسیم کار در هر خانواده ای انجام میشه نه اینکه کل کارها رو یک نفر انج ...

وای تازه کار خودش پاره وقته یعنی سه روزم سر کار نیست

بهش میگم حتی نشون میدم چقدر خسته و داغونم ولی هیچیی به هیچیی 

2706