2733
2734
عنوان

کدبانوهای ابگوشت پز

204 بازدید | 14 پست

بچه ها من شوهرم ابگوشت دوس نداره امشب ب خاطر شیردهی مجبور شدم درست کنم اگ بلدید خواهشا بهم بگید چیکار کنم ابگوشت بوی دنبه اش بره و خوش طعم بشه مرسی خوشگلای من😘😘😘😘😘😘😘😘

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐

منم آبگوشت با دنبه متنفرم....اون نباشه توش حله خیلیم خوشمزه هستش

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دنبه نریز پیازو تفت بده بعد گوشتم تفت بده ادویه و رب بریز تفتش بده آب جوش بریز باشعله کم چهار پنج ساعت بپزه یکساعت قبل خوردن  سیب زمینی چوب دارچین وگوجه ی درسته اضافه کن من نخودرو پخته روونمک این مرحله میریزم آبلیمو یاآبغوره میریزیم 

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
والا منکه نمیفهمم فرقشو 🤔یعنی چی

کلا بو خوشم نمیاد حتی بوی گوشتگوسفندی هم تو آبگوشت میاد نمیتونم بخورم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ابن سینا گفته دنبه بهترین روغن برای بدنه واصلا چاق نمیکنه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

منم از بوی دنبه و گوشت گوسفنری متنفرم

آبگوشت رو با گوشت گوساله درست میکنم خیلی خوب و عالی میشه...رب رو تفت میدم دارچین هم میریزم

یه ذره مرزه هم بریزی خوشمزه میشه

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2706