2737
2734
عنوان

انقد جیغ زدم ک گلوم میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 36 پست

عزیزم این کارا چیه که میکنی؟ اصلا قرار نیست که آدما وقتی ازدواج میکنن دیگه تمام و کمال در خدمت همسرشون باشن چه زن چه مرد ، بالاخره زوجین یه ساعتیایی تو طول هفته باید برا خودشون باشن ، تو هم تایم بذار واسه خودت با دوستات برو بیرون یا اینکه مسافرتای مجردی به شوهرتم این حقو بده😐

😔
عزیزم این کارا چیه که میکنی؟ اصلا قرار نیست که آدما وقتی ازدواج میکنن دیگه تمام و کمال در خدمت همسرش ...

اگه هر روز و هر هفته اینکار رو تکرار کنه بازم باید بهش‌ چیزی نگم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه هر روز و هر هفته اینکار رو تکرار کنه بازم باید بهش‌ چیزی نگم؟

عزیزم شوهرم من اکثرا شبای جمعه میره سد حالا یاتنها یا بااکیپ دوستاش منم میرم میمونم خونه‌مادرم همین امروز صب اومد دنبالم که پاشو بریم خونه اومدیم خونه از۱۱خوابید تا ۴ال۵بعدازظهر بلندشدم نهار پختم خوردیم دوباره رفت گرفت خوابید رفتم بایه حالته بغضوگریه گفتم اه دارم دق میکنم گفت چرا چته گفتم دلم گرفته میشه مارو ببری بیرون گفت پاشید بریم خونه مادرم گفتم باباچیه توام مگه قانون نیوتن که ازاین چهار دیواری به اون چهار دیواری مارو میکشونی خندید گفت شام چیه گفتم نداریم والسلام مهمون توییم گفت ن پاشو شام بذار منم گفتم ۱۰۰تومن بردی بادوستات خرج کردی نوشه جونت حرفی نیست ولی پس من چی ننه این بچه ها دل ندارن گفت خب پاشید آماده شید آماده شدیم رفتیم دور زدیم شامو خوردیم بچه هارو‌گردونیمو اومدیم‌خونه به همین راحتی منم اوایل مثه تو دادو بیدادو الم شنگه کهچی چرابادوستاش رفته بیرون الان یاد گرفتم باارامش یانمیذارم بره یااگه بره فرداش نوبت مائه که مارو ببره بیرون

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘
عزیزم شوهرم من اکثرا شبای جمعه میره سد حالا یاتنها یا بااکیپ دوستاش منم میرم میمونم خونه‌مادرم همین ...

😔😔 

خیلی صبوری 

من با زبون خوش هم گفتم ولی افاقه نکرده دیگه صبر ندارم اونطوری بگم سگ میشم پاچه شو میگیرم

2728
😔😔  خیلی صبوری  من با زبون خوش هم گفتم ولی افاقه نکرده دیگه صبر ندارم اونطوری بگم سگ م ...

حرف من برا۵ساله تازه امسال آرامشرو یادگرفتم عزیزم تمرین کن منم اینقد اومدم نی نی سایت راهنمایی گرفتم بهم گفتن تایادگرفتم

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘