2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با عشق

مثل چی پشیمونم

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

ازدواج بدون عشق ینی چی؟ مگه ممکنه تویروز میتونی غذایی ک دوست نداری بخوری چون گشنته فرداشم مجبورا میخوری ولی بعدش ممکنه خوشت بیاد؟نخیر بدتر زده میشی 

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
ازدواج بدون عشق ینی چی؟ مگه ممکنه تویروز میتونی غذایی ک دوست نداری بخوری چون گشنته فرداشم مجبورا میخ ...

وقتی مجبور باشی 

وقتی به عشقت نرسی 

چطوری می تونی تا آخر عمر تنها بمونی 

ازدواج بدون عشق ینی چی؟ مگه ممکنه تویروز میتونی غذایی ک دوست نداری بخوری چون گشنته فرداشم مجبورا میخ ...

من این کارو کردم اما هر روز اون غذا برام لذیذ تر و خواستنی تر شد😂

هرچه هستم خدایم داند...
وقتی مجبور باشی  وقتی به عشقت نرسی  چطوری می تونی تا آخر عمر تنها بمونی

من نمیشد با عشقم بمونم

و عاقلانه تصمیم گرفتم الان کلی عاشق شدم و یه لحظه هم بدون اون نمیتونم به هیچ وجه

بنظرم ازدواج با کسی که دوسش نداری از مرگم بدتره

بوسیدن کسی که بهش حسی نداری و هم آغوشی باهاش بنظرم وحشتناکه.مخصوصا وقتی که دلت پیش یکی دیگه باشه

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩

سخته خب چه میشه کرد اینجام که همه به عشقشون رسیدن وازغذا خوردن باعشقشون تو یه ظرف سخن میگن وشوهرشونم تو دوستی خیلیم پیگیرشون بوده والا فقط،من خار داشتم که نرسیدم 😑

خدایا داده ونداده ات راشکر
بنظرم ازدواج با کسی که دوسش نداری از مرگم بدتره بوسیدن کسی که بهش حسی نداری و هم آغوشی باهاش بنظرم ...

می دونم از خدامه بهش برسم 

ولی وقتی قسمت نباشه چه می شه کرد خودم دیونه وار دوسش دارم هر روز براش گریه می کنم یه سال گذشته اما چیکار می شه کرد 

با كسي كه دوستش نداري ممكنه موفق نباشه ولي يكي كه مثلا از طريق خواستگاري سنتي باهاش آشنا ميشي و ازش هم ازون اول بدت نمياد و با درايت و عقل انتخابش ميكني نتيجه معمولا خوبي داره 

سخته خب چه میشه کرد اینجام که همه به عشقشون رسیدن وازغذا خوردن باعشقشون تو یه ظرف سخن میگن وشوهرشونم ...

به خدا شما هم منو درک می کنی وقتی قسمت نباشه الان چیکار می تونیم بکنیم 

دارم دیونه می شم 

من نمیشد با عشقم بمونم و عاقلانه تصمیم گرفتم الان کلی عاشق شدم و یه لحظه هم بدون اون نمیتونم به هیچ ...

7داروشکر دعا کن منم مثل تو یکی سر راهم قرار بگیره که بتونم از ذهنم کمرنگش کنم 

بعد یه سال بازم دوسش دارم دلم براش تنگ می شه 

2706