2737
2734
عنوان

فهمیدن خیانت شوهر

565 بازدید | 14 پست

اگه یه روز اتفاقی متوجه خیانت همسرتون بشید و بفهمید اون خانوم بارداره چی کارش می کنین؟ من اگه بفهمم از رو تراس پرتش می کنم پایین😠😬

قلب زن اقیانوسی عمیق از رازهاست …                                                           زندگی هدیه ایه که نباید حروم بشه. شما نمیدونید برگ بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.

هیچی بی سر وصدا برای همیشه میرم 😊😔

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فهمیدم اماخداروشکر باردار نبود سه تابچه داشت

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2731

عزیزم بیخیال شو 

به اندازه کافی وقتی میشنویم که به طور واقعی واسه یه خانوم نی نی سایتی این اتفاق پیش اومده به حد کافی ناراحت میشیم دیگه دست از فرضیات بردارین 😪

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738

طلاق میگیرم ومهریمومیزارم اجرا ولی به هیچکدومشون کاری ندارم اوناساخته شدن واسه هم دوتاآشغال حیوون😁

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

حالا تو همین شرایطم و فهمیدم ولی اون خانم باردار نیست خودشم متاهله

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

تو غذاش یه چیزی میریزم که دیگه اونجاش غیرفعال شه دختر میزارع میره🙂⁦✌🏻⁩

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

شوهرم تو دوران مجردیش یکماه یدونه دوس دختر داشته ک اهل محل خودمونه

الان هم اون دختره ازدواج کرده هم شوهر من

اما هنوز ک هنوزه با وجود اینکه مطمئنم شوهرم هیچکاری با دختره نداره و دختره هم کاری با شوهر من نداره

وقتی چشمم به دختره میخوره میخوام جرررررش بدم😠

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷

هیچی جدا میشم

بره دنبال لیاقتش 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706