2726

مو هام بلنده تا شونه هام تقریبا به سرم زد برم پسرونه بزنم اخه ریزش داره شدید میخوام کوتاه کنم از اول تقویتشون کنم چون اونجوری راحتتره بعد من چون موهام موج داره لخت نیست نمیدونم خوب بشه یا نه بعد اینکه چون الان قرنطینس و به اون صورت مهمونی و عروسی ...نیست میگم بزنم راحت شم دگ 

چون حوصله مو شونه زدن و همش موهامو بشورم و کلا به مو نمیرسم وقتی بلند میشه 

دلایلم خخ ۲۰ سالمم هس ☺

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موهات شبیه منه پس 

نزن پشیمون میشی 

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728

موی کوتاه رو باید برسی، همش سشوار ومرتب. من موهام تاباسنم بود، پسرونه زدم یسال بیشتره. خیلی خوبه. البته ب لطف کرونا فعلا ارایشگاه نرفتم و کمی بلند شده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دقیقا مشخصات منو دادی ک!😍

موهام پایین تر از شونه هام بود ب سرم زد رفتم پسرونه کوتاه کردم

موهامم موج داره خیلیم خوجل شده😍😍۲۰سالمم هست😁😁😂😂🤦‍♀️

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
دقیقا مشخصات منو دادی ک!😍 موهام پایین تر از شونه هام بود ب سرم زد رفتم پسرونه کوتاه کردم موهامم م ...

ای جان تو خود منی یا من تو عم خخخ 

خب پس میزنم به امید خدا 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
موهات شبیه منه پس  نزن پشیمون میشی

عه چرا بابا حال ندارم انقد بلند اخه اصن جاییم نمیرم 

ای جان تو خود منی یا من تو عم خخخ  خب پس میزنم به امید خدا

من توام تو منی😍

اره بزن. چون موج داره موهات خیلی لخت نمیشه ولی از حموم ک اومدی ی حوله سرت کن تا ی ربع خودشون لختتت میشن

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
عه چرا بابا حال ندارم انقد بلند اخه اصن جاییم نمیرم 

میگم نزن پشیمون میشیاااااااااااااااااااااااااااا

دختری باید اولا موهات بلند باشه موهای یه دختر کوتاه باشه جذابیت کمی داره البته نظر من 

من خودم مکوهام تا کمرم بود اما بخاطر موخاره کوتاه کردم که سریع تر رشد کنه نکرد که هیچی تازه موخاره هم زده 

موهامو تا شونم کردم 

چند روز اول خیلی راحتی بعدش خیلی پشیموووووووووووووووووووووووون میشی

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
میگم نزن پشیمون میشیاااااااااااااااااااااااااااا دختری باید اولا موهات بلند باشه موهای یه دختر کوتا ...

خب پس فقط کوتاه میکنم مرسی گفای 

خب پس فقط کوتاه میکنم مرسی گفای 

یعنی بازم قصد داری کوتاهش کنی ؟؟؟

موهاتو شونه کن گیسش کن اذیتت نمیکنه 

یا اگه گیستم اذیتت میکنه بگیر موهای گیس شدتو بالا پیچ بده با یه کشمو ببند

2706