2726

سلام دوستان شبتون بخیر💕🙂

خب اول از همه بگم من ۱۷ سالمه دیشب خواب عجیبی دیدم یعنی امروز کلا توی فکرش بودم دوستان خواب دیدم که پسر داییم که فوق العاده ادم بی ادبیه اومده خواستگاری من یعنی توی جمع خانوادگی داییم منو برای پسرش خواستگاری کرد😐😐 پدرم مخالف بود و اون یکی داییم 

البته قبل از اینکه بخوابم مامانم به شوخی گفته بود فلانی همین پسرداییم رفته بندر عباس و ماشینشون خراب شده تو نگرانشون نیستی؟! منم به مامانم خندیدم 

اما موقع خواب اصلا یک لحظه هم بهش فکر نکردم که بگم مربوط به اونه 

اعصابم خورد شده🤷‍♀️😐 آخه توی خواب من خیلی خجالتی و سر به زیر شده بود کلا ۱۸۰ درجه فرق کرده بود😐🤔

از طرفی بعد لینکه اون مهمونی تموم شد من و مادرم دختر خالمو رسوندیم خونشون دختر خالم از در رفت بالا درو باز کنه که صدای دادش اومد خالم اومد و به مامانم گفت که ب.ک.ا.ر‌ت دخترم پاره شده🤷‍♀️😐نمیفهمم چه ربطی داره😪

خــدا😍🌈

فقط همینو میتونم بگم

یا حضرت علل عجب😐

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همه خواب ها که تعبیر ندارن... اینکه اصلا تعبیر نداره 😂دریاب قبل خواب به چی فکر کردی 

بوخودا به هر چی فکر کرده باشم به این مطمئنم فکر نکردم😐😁

خــدا😍🌈
2728

عجیب ترین خواب من، خواب دیدم با پسر عمه ام عقد بودیم داشتیم تو حیاط سالاد از این خوشمزه ها میخوردیم و من انگار ناراضی بودم بعد رفتیم تو حموم و اون رو سکو حموم ل.خت بود و میخواستیم ک راب.طه بر قرار کنیم  قلب از این خوابم اصصصصلا تو فکر این پسر عمه ام نبودم بماند ک سنم خیییلی کم بود ک این خوابو دیدم

من اینجا راحتم نظر میدم،لایک میکنم، ریپ میکنم برام مرد و زنم فرق نداره، اینجا مجازیه، همو نمی بینیم هیچ اتفاقی هم قرار نیست بیفته....... دوری کردن از بعضی آدما مث گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه نبودنشون باعث پیشرفت......... شنیدی؟ میگن با دنیا عوضت نمیکنم؟ زر میزنن! پاش بیفته تورو با یکی که عکس پروفایلش از تو بهتره عوض میکنن

من خواب دیدم عروسیمه با یه کسی که نمیشناسمش و با معیارای من جور نیس اسمشم حمید بود  من اون شب به یه نفر که اسمش حمید بود فکر کردم ولی این اون نبود تو جیبش سیگار دیدم اخلاقش هم یه جوری بود من به جاریم گفتم من میخوام با شنل بیام  اون گفت چادر و روبند باید بزنی رسمشونه بعد من پسره رو صدا کردم گفتم میشه فقط شنل باشه گفت نه باید چادر سر کنی بعدشم کم مونده بود منو جا بذاره تو عروسی بعدشم که چند نفر سوار ماشی عروس بودن من میخواستم سوار شم جلو گفت نه برو عقب مامان بزرگم بیاد  بشینه منم رفتم عقب نشستم 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
من خواب دیدم عروسیمه با یه کسی که نمیشناسمش و با معیارای من جور نیس اسمشم حمید بود  من اون شب ب ...

چ وحشت ناک!

من اینجا راحتم نظر میدم،لایک میکنم، ریپ میکنم برام مرد و زنم فرق نداره، اینجا مجازیه، همو نمی بینیم هیچ اتفاقی هم قرار نیست بیفته....... دوری کردن از بعضی آدما مث گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه نبودنشون باعث پیشرفت......... شنیدی؟ میگن با دنیا عوضت نمیکنم؟ زر میزنن! پاش بیفته تورو با یکی که عکس پروفایلش از تو بهتره عوض میکنن
من خواب دیدم عروسیمه با یه کسی که نمیشناسمش و با معیارای من جور نیس اسمشم حمید بود  من اون شب ب ...

😐😐😐😐🤔کلا خوابها آدمو گیج میکنه بسیاااار😢😢😢

خــدا😍🌈
2706