2733
2734
نکنه شوهرت شوگر بازه؟:/

یهنی چی

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد چندشه اگه بودم آبروی همچین آدم گشنه ای رو میبردم. 

آدم از گرسنگی و بی پولی شوهرش بمیره ولی یه لحظه زن کسی نباشه که کارش بازیچه کردن احساسات بقیست واسه تیغ زدن.

منکه دخترم عارم میاد از دوست پسرم چیزی بخوام یا بابامو زور کنم چیزی بخره.

خیلی شوهرت بی غیرته و مناعت طبع نداره. چجوری ادامه دادی باهاش. خیلی ضعیفی

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت
2731
2738
خیانت کرده بود قبلا نمیدونم به بهانه اینکه اونارو میگیره ومجرده ازشون پول وگوشی گرفته

خاک عالم 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

اسی کدوم بانکه حسابش؟

از طریق موبایل بانک یا اینترنت بانک ببین

واریز پایا زمانیه که مثلا از بانک ملی میخای بریزی صادرات و نمیخای کارمزد بدی

که به شماره شبا واریز میشه 

خدا جونم خودت مواظب نی نی جونم باش 🌺لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🌺
ببخشید اسی🤞 دوستان پایا چیه دودفه واسمون واریز شده نمیدونم چیه ؟؟؟؟؟ کسی میدونه؟؟؟

پایا، واریز گروهی هست

منم وقتی حقوقم بحسابم ریخته میشه میزنه واریز پایا

و از خزانه بانک مرکزی واریز میشه...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
2706