2737
2734

قدرت سحر قریشی چقدر زیاده 😁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
آفتاب نتاب تا بستنی من آب نشه! چندتا زن رو میخوای بخاطر ظاهر و رفتارشون نفرین کنی و فحش بدی دوست عزی ...

مثالتون عالی بود

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم موجود نفرت انگیزیه شوهر من ازش متنفره (برا اونایی که نگن لابد شوهرت بهش چشم داره🤣🤣)&nbs ...

مردای ایرانی 2 دسته ن یا وقتی زن زیبا میبینن میگن وای چه خفنه یا میگن اه این چه چندشه میمون خانوم 

دسته دوم بیشتر حال کردن با طرف 😂

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
2731
وای من با موهای شونه نشده  لباس های کارگری😂😂😂میشینم باهاش فیلم های سحر قریشی رو نگاه میکنیم ...

منم ...البته نه اون حد داغون 😂ولی هردومون ازش خودمون میاد 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

ببین دختر خوب میدونم رفته رو مخت رفتار شوهرت 

ولی از من که سنی ازم گذشته بشنو این افکار فقط پیرت میکنه

باید سعی کنی اروم باشی 

یه حیطه خصوصی برای شوهرت قائل شو 

اونم حق داره از یه سلبریتی خوشش بیاد معنیش این نیست که داره بهت خیانت میکنه 

خودتو اروم کن داغون میشی با این افکار 

شوهرت توهم زده چون اون سمت فوتبالیستاو... اینا میره باشوهر شما کاری نداره.شما حرص الکی نخور عزیزم. بزار شوهرتم انقد به به چه چه کنه تا بترکه

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
مردای ایرانی 2 دسته ن یا وقتی زن زیبا میبینن میگن وای چه خفنه یا میگن اه این چه چندشه میمون خانوم&nb ...

حاضرم قسم بخورم تو همین نینی سایت؛ یکی تاپیک زده بود از سحر قریشی خوشم میاد؛ بد و بیراه بود که حواله شون میشد....دیدم که میگم😆

2738

انقدر چیپه که ارزش فکر نداره

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

یکمم سلیطه است 😐

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
ببین دختر خوب میدونم رفته رو مخت رفتار شوهرت  ولی از من که سنی ازم گذشته بشنو این افکار فقط پی ...

اه ...یکی اینو بشوهرمنم بگه که شاهرخ استخری زن و بچه داره ..😂.ولی خب سلبریتی مورد علاقه منه 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

این سحر کیست که همه دیوانه اوست

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706