2737
2734
عنوان

سزارین و طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رابطه مثل قبل لذت میبری؟

بله عزیزم البته بعد زایمان تا زمانی که شیر میدی نباید انتظار داشته باشی که از رابطه لذت ببری چون هورمونهای شیردهی تاثیر میذاره

اما وقتی شیردهی رو قطع کردم همه چی خوب شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
تورو خدا راستش رو بگو هیچ اتفاقی نیافتاده.شکلش😭😌

سلام جیگرا

چرا برا من تو زایمان دومم خیلی فرق کرده

اصلا اعتماد به نفسمو از دست دادم 

شایدم بخیه کم زده یه کمتر از حالت عادی بخیه زده و مث قبل نشده،،،

دوستانی که میگن طبیعی بهتره درسته زود خوب میشی وای عوارضش بیشتر از سزارین است.خب بچه طبیعی بیاد فک کنم واژن درسته برمیگرده به قبل ولی مث قبل نمیشه .آجری که از ی دیوار برداری بخای جاش بزنی مث قبله ؟ب نظرم سزارین خوبه 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
از داخل هم بخیه خوردی؟

اره هم بیرون هم داخل تازع موقع بخیه گفتم زیبایی بزنه برام ک زد دوتا بخیه بیشتر همشونم خودشون افتادن

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2738
بله عزیزم البته بعد زایمان تا زمانی که شیر میدی نباید انتظار داشته باشی که از رابطه لذت ببری چون هور ...

یه سوال دارم که هیچ وقت روم نشده بپرسم برام سواله اگه کسی رو‌ سینه اش حساس باشه بچه هم شیر بخوره تحریک میشه؟ حسش چجوریه؟ متفاوته؟ من فکرم درگیر اینم هست

دوستانی که میگن طبیعی بهتره درسته زود خوب میشی وای عوارضش بیشتر از سزارین است.خب بچه طبیعی بیاد فک ک ...

قطعا مثل سابق نیس من مطمئنم 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
دوستانی که میگن طبیعی بهتره درسته زود خوب میشی وای عوارضش بیشتر از سزارین است.خب بچه طبیعی بیاد فک ک ...

بدن اجر نیست عزیزم ماهیچه اس 

ماهیچه حالت ارتجاعی داره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دقیقا

من که نابود شدم،عضلات کف لگنم ضعیف شده،معذرت میخوام برا مدفوع زودی باید برم دسشویی ،وگرنه ....

2706