2737
2734
عنوان

رشد سریع مو

232 بازدید | 18 پست

بچه ها کسی هست روغنی یا چیزی استفاده کرده باشه برای موهاش که تا چندماه قشنگ بلند بشه؟؟؟ موهام زیاد کوتاه نیست تا آرنجمه ولی چندماه دیگه عروسی داداشمه میخوام موهام بلند تر باشه 

تروخدا اگه میدونید چیزی واقعا تاثیر داشته یا نتیجه دیدید بهم بگین ممنونتون میشم 

نَفَسـِ حَمیدَمَمـ 🥰🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا آنجا هست دیگه خوب شنیون میشه بزرگ تر از این میخوای چیکار

نه واسه مراسم حنابندون و اینا پاتختی نمیشه که هر دفعه شینیون بسته کرد میخوام باز بذارم 

نَفَسـِ حَمیدَمَمـ 🥰🙈

عرق نعنا و اب کدو شنیدم

اگه خیلی مهمه برات میتونی مصنوعی بگیری

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2738
یعنی مو میذارن برام؟؟

فيلم هاسو ميتوني تو اينترنت ببني دو نوع 

يا. سر شاخه ها چسب داره كه البته تا در سه روز تضمينب

حتي اگه حموم بري كنده نشه يكي ديگه هست موهارو 

لا موهات گره ميزنه

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
2706