2703
2553
عنوان

واقعا خستم 😭😭😭😭😭

157 بازدید | 16 پست

کیا مث من موندن نا امیدن خسته شدن آخه با حقوق دوتومن مگ میشه زندگی کرد اونم مستاجر با بچه با کلی قسط وام خسته شدم هیچ فکری ب ذهنم نمیرسه چیکار کنیم موفقا ک یهو پیشرفت کردین بگین چکار کردین چ شغلی درآمد داره  توروخدا راهنمایی کنید بدجوری خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شاغلم نميگم خيلي خوب حقوق ميگيرم ولي در حد استانداردهاي زندگي من نيس ولي مجبوريم اكثرا الان همه تو مشكلات اقتصادي گرفتارن تنها نيستي

تنها صداست كه مي ماند و امان از صداي او كه ابدي شد در گوش من
2456
به اینا نباید قبل ازدواج فکر میکردی !

چرا تیکه میندازین مگه اوضع مملکتو نمیدونین

شاید مث ما قبل ازدواجشون همین سه سال پیش بوده که با دو تومن میشد زندگی کرد یه جوری

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2714
منم شاغلم نميگم خيلي خوب حقوق ميگيرم ولي در حد استانداردهاي زندگي من نيس ولي مجبوريم اكثرا الان ...

بخدا دارم میبینم شوهرم چجور شرمندم نه اعصابم بدجور بهم میریزه

همسرم شغل دوم پیدا کرد پخش قطعات گ ایمنی خودرو. اولش 2 میلیون جنس خرید برد فروخت بعد کم کم زیاد شد تا الان سرمایه تو کارش 200 تومنه. از شغل اولش که مهندس برق بود اومد بیرون اینو دنبال کرد. الانم یه زمین داریم میخواد بفروشه مغازه بازار بخره یه مغازه 6 متری پولمون میرسه. 

خیلی سختیشیدیم. پول داشتیم ولی خرج نمیکردم و هنوزم با اینکه همیشه کلی پول تو حساب شه من 1000 تومن 1000 تومن قناعت میکنم. 

خدارو شکر میکنم که یهو زندگیم عوض شد. این اتفاق از بارداری پسر و دومم تا الان که 10 ماهشه افتاد😍

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
چرا تیکه میندازین مگه اوضع مملکتو نمیدونین شاید مث ما قبل ازدواجشون همین سه سال پیش بوده که با دو ت ...

آره من تو نداریش باهاش ازدواج کردم تقریبا 6 7 سال پیش هیچوقت انقد نموندیم بدون ریالی کمک بهترین عروسی رو گرف خدا کمک کرد ماشین خوب گرفت ولی الان دیگ از پس زندگی و خرجاش بر نمی‌آیم  اون وقتا با 500 تومن حقوق بهترین زندگی رو داشتیم الان با دوتومن هیچی

همسرم شغل دوم پیدا کرد پخش قطعات گ ایمنی خودرو. اولش 2 میلیون جنس خرید برد فروخت بعد کم کم زیاد شد ت ...

قطعات ایمنی یعنی چیا ب کیا میفروخت مغازه دارها!؟ خودش تو مغازه لوازم قنادی و نونوایی حسابدار میگه ماشینمون رو بفروشم پیکان وانت بخرم خمیر مایه توزیع کنم نمیدونم خوب میشه واسمون یا بدتر 😢

قطعات ایمنی یعنی چیا ب کیا میفروخت مغازه دارها!؟ خودش تو مغازه لوازم قنادی و نونوایی حسابدار میگه ما ...

عزیزم باید ریسک کنی... هرکسی در زمینه شعگغلی خودش. همسر من آدم فوق العاده فنی هستش و راگوابط اجتماعی خوبی داره. با صبر و حوصله و خوش برخورده. آره از بازار میخرید و می‌برد به لوکس فروشی ها میفروخت کانال اینستا راه انداخت. کلی جنس اضاف میکنه هر ماه مه سرمایه اش بیشتر میشه. کلی طلا فروختیم وام گرفتیم عیدی سنوات شرکت رو گرفت همرو زد به کار. هرچی فروخت دست نزدیم از همون حقوق شرکت خرج کردیم. تا سرمایه اش زیاد شد. حتی تونستیم یه زمین دیگه هم بخریم  تو شمال. مایی که تو خرجمون مونده بودیم. البته حقوقش بد نبود ولی ماخیلی بلند پروازیم

حدود 7 می‌گرفت ولی در حد خرجمون بود نمیتونستیم پیشرفتی کنیم

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
2706