2737
2734
عنوان

خانم های مذهبی سوال داشتم

484 بازدید | 48 پست

شما برای ازدواج با یک آقا، چقدر نوع و پوشش خواهر اون پسر براتون مهمه؟

یاعقیده دارین  اصلا مهم نیست و شما میخاین با اون پسر ازدواج کنید نه خواهرش

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج

☹خواهرش چکار دارم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

اصلا برا من مهم نی😉😯😐😐😐😐😐😐😐

حالا کو خواستگار😆😆😆😆😆😆ی چندتا بودن ب شناخت خواهر نرسید😌😌😌😝😝😝😝😝😝

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عقاید خودش مهمه برام نه خانوادش 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

اصلا مهم نیست چون به برادرش که شوهر من باشه ربطی نداره پوشش خواهرش ..و اگر بفهمم دخالت میکنه یا نظر میده زن اون آقا نمیشم ...پوشش شخصی هست ..من خواهرشوهرم آزادانه میپوشه مثلا الان

چه اهمیتی داره خواهرش؟؟؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738

دروغ نگم برام مهم بود ولی برای همسرم مهم نبود چون خواهر من مانتویی و بی حجاب هست

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

خیلی برام مهمه چون معلوم میشه که براشون حجاب و عفاف مهم نیس اگه مهم بود نمی گذاشت خواهر و مادرش اینجوری بگردن ولی در کل آدم تا آدم داریم شاید پسره خودش خوب باشه ولی مادرش و خواهرش خودشون رعایت نمی کنن ولی در کل مهمه برام

میشه لطف کنید واسه امواتم صلوات بفرستین؟مرسی❤
مذهبی هستین؟

من مذهبی هستم ولی  ی چیزی بم ثابت شده 

گاهی دیدم اون ها که ما میگیم  بد حجاب ..... انقدر ب موقع نماز میخونن  یا اعتقاد دارند   

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

با خواهرش چیکار دارین مثلا میخواین بگین جلوی شوهرم شلوارک یا تاپ نپوش خب عزیزم اونا تو یه خونه بزرگ شدن چشمشون عادت کرده به ظاهر همدیگه😊

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
خیلی برام مهمه چون معلوم میشه که براشون حجاب و عفاف مهم نیس اگه مهم بود نمی گذاشت خواهر و مادرش اینج ...

خب ممکنه به پسره به این خاطر جواب منفی بدین؟

ضمنا یک بردار که نمیتونه برای خواهرش محدودیت بگذاره

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج
مذهبی هستین؟

تقریبا

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
خیلی برام مهمه چون معلوم میشه که براشون حجاب و عفاف مهم نیس اگه مهم بود نمی گذاشت خواهر و مادرش اینج ...

نمیگذاشت ؟؟یعنی شما حق یک مرد میدونید که به مادر چندسالش بگه چی بپوشه و به خواهرشم بگه ؟؟کجای دین عزیزم اینو گفته که پسر یا برادری محق هست ...بعد عفاف با حجاب فرق داره کلا ..من خودم چادریم و از دیدن بعضی چادریا شرمم میشه ..اجبار نباشه اینهمه تبرج شکل نمیگیره

2706