2726
عنوان

بچه تو رو خدا یه دیقه بیاید مهمه

423 بازدید | 39 پست

ما امروز قرار بود بریم بیرون مادرشوهرم خونشون ساس داشت قرار بود سمپاشی کنن دیشب خونه ما بودن صبح ساعت ۱۲ رفتنی پسر دوسالم گریه کرد که منم میرم اونم با خودشون بردن خونه عمه ش به منم گفتن ساعت ۳ میایم اماده باش منم اماده شدم فلاکس اینا پر کردم ساعت ۵ شد نیومدن زنگ زدم گفت الان داریم میایم ۷ شد نیومدن الان به من زنگ زده مادر بزرگ شوهرم هم سمپاشی کرده دختره خودشو ور داشته با مامانشو و پسر منو برده خونه اونا موندن برا شام منم اینجا ایسگاه کرده چیکار کنم دارم از حرص میترکم شبم قراره بیاد خونه ما بخوابه چجوری باهاش رفتار کنم بره گورشو گم کنه 

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو اعصبانيت تصميمي نگير كه بعدا پشيمون شي غين من كه يه گهي خوردم نميتونم درستش كنم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
محل نده اخم کن

الان به خواهرشوهرم پیام دادم از دستتون ناراحتم خیلی بهم برخورد ناراحت شدم برقا رو خاموش کردم دارم میخوابم 

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️
2706