2737
2734
عنوان

جاریه کثافتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1843 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فقط قطع رابطه و زندگی خودتون بکنین 

ببین پدر بزرگ مادر بزرگ پدری منم اینجوری بودن بخدا هزار برابر بدتر 

شوهرم دید زگرشبهسون نمیرسه گوش نمیدن چند سال قطع رابطه کردن ب هر کس رسید گفت مامان و بابا نداره ازشون ناراحتم دیگه کاریشون ندارم 

حالا پدر بزرگ مادربزگم افتادن ب غلط کردم و... 

ولی بابام خیلی دلش چرکین شده 

تنها راهش قطع رابطه 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

حالا بیخیال اون موضوع که جاریش فوت کرد 

خدا رحتمش کنه

ولی زشته اخه اسی ازتون کمک خواسته یکم بهاش هم دردی کنید

ن هی بگید مرده مرده مرده خو کامنت هارو بخون میفهمی مرده یا ن 

اگه بتونی زمان رو به عقب برگردونی ولی دلت نخواد چیزی رو عوض کنی میتونی بگی که خوشبختی!!

یاد بگیرید 

یاد بگیرید با کلفتی کردن مادر شوهر رو عاشق خودتون نمیکنید بلکه بهش ثابت میکنید ارزشتون در حد همون کلفته. 

به جا مادرشوهر برین به مادرتون کمک کنید که دلخوشیش هم برا این دنیا هم اون دنیاتون بدردتون میخوره

سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار

فقط دوست داری خودت بکنی از مادر شوهرت

اون اگه چیزی بگیره کثافته 

تو بگیری خوبی🤣🤣🤣

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
2706