2726

خواهرا چکار کنم که اذیت نشم قبل عید یه سقط داشتم، الان دکتر رفتم میگه مشکلی نداری و تا الان نتیجه نگرفتم، الانم سه روز دیگه موعدمه ولی هیچ علائمی ندارم. این ماه هم نمیدونم چی میشه. 

شوهرم خیلی بچه دوست داره چقدر خاص به بچه ها نگاه می کنه دلم درد میاد خواهرا برا ما ها که منتظریم دعا کنید 

میگن اکه 40 مومن دعات کنن حاجت رو میشی  

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عجله نکن منم زیاد اصرار کردم به خدا از عید به بعد دوبار داده هر دوبارم سقط ... تحت نظرم  بسپار ...

هر چی نظر خدا باشه، ممنونم بهم یادآوری کردی ناامید نشم. الهی با صلاح خدا دلمون شاد بشه

چند وقته ازدواج کردی؟ 

چند سالته؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

منم خرداد سقط داشتم خودبخودی اینماه اقدام کردم نشد... برای منم میشه دعا کنید حال استارتر رو خوب میفهمم... میخوام دیگه بیخیال باشم...چون شنیدم بیخیالی باعث بارداری میشه... سخته ولی سعی میکنم خیلی دعام کنید

*** زندگی قانون باورها و لیاقت هاست، باور کن لایق بهترین هایی***
31 سالمه، دو ساله ازدواج کردم

🌹❤️

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
منم یه منتظر بی طاقت و کم ظرفیتم...😔😔 خدا دامن همه منتظرا رو بزودی سبز کنه .....الهی امین

الهی آمین   الهی آمین

منم خرداد سقط داشتم خودبخودی اینماه اقدام کردم نشد... برای منم میشه دعا کنید حال استارتر رو خوب میفه ...

الهی هرچه زودتر نی نی دار بشی، الهی دلت شاد بشه 

2706