2733
2734
عنوان

یه پیشنهاد بدین که یک تومن رو بیشتر کنم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 41 پست
کارگزاری مفید یا آگاه انتخاب کن ثبت نام کن برای احراز هویت تو کارگزاری هم حتما باید بری دفترپیشخوان ...

یعنی عرضه این هفته رو نمی تونم بخرم

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این عرضه اولیه که میگین اصلا ضرر نداره!؟

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
2728

عزیزم شما سخت ترین کار ممکمن میخاین انجام بدین ک یک تومن بکنید۲تومن

بنظرم ی شبه میشه ۱۰۰میلیون کرد۲۰۰میلیون

ولی پول کم نمیشه اینجاس ک شاعرمیگ پول پولو میاره😐

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
نه عزیزم با همین پول هم میتونی عرضه اولیه بخری  برو  سجام ثبت نام  کن احراز هویت کن ...

سلام

ببخشید من احراز هویت کردم حالا چجوری میتونم خرید انجام بدم؟ اسم این عرضه اولیه یکشنبه چیه؟

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
سلام ببخشید من احراز هویت کردم حالا چجوری میتونم خرید انجام بدم؟ اسم این عرضه اولیه یکشنبه چیه؟

اسم عرضه اولیه روز سه شنبه وسپهر هشتش با یک میلیون میتونی درخواست خرید بدی 

شما کارگزاری ثبت نام کردین؟ کد معاملاتی دارین

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
2738
دوستان یکی راهنمایی کنه عرضه  اولیه روز یکشنبه رو چجوری بخریم ؟ من کد بورسی دارم ولی اصلا بلد ...

اسمش وسپهر هستش مبلغش ۱ میلیون 

اول سجام ثبت نام کن بعد کارگزاری ثبت نام و احراز هویت کن کدبورسی و نام کاربری برای معاملات برخط بگیر  کانال تلگر امی عرضه اولیه عضو بشو هر هفته میگه چه عرضه اولیه ای قراره بیادبخرشون

عرضه اولیه ضرر نداره مطمئن باش صد در صد سود گرفی بفروشش

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
اسم عرضه اولیه روز سه شنبه وسپهر هشتش با یک میلیون میتونی درخواست خرید بدی  شما کارگزاری ثبت ن ...

بله 

از پنل کارگزاری درخواست بدم؟ چند وقت قبلش باید شارژ کنم پولو؟

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
کارگزاری ثبت نام کردی؟

اره 

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!