2733
2734
عنوان

كي ازمعاينه سينه سردرمياره

122 بازدید | 24 پست

خودم كه دست ميزنم تو كل سينم يه چيزايي هست مث رگ ولي حسش ميكنم رگ نيست چون رگ ك قابل لمس شدن نيست

پُر پر

ي چيزاي كوچيك كوچيكي ام هست 

بعدش من مامانم سرطان سينه داشته؟

اينا چيه؟؟؟

چندهفته ديگه ميرم سونو

والا اگرم سرطان سینه هم داشته باشم برام مهم نبس

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا طبیعیه. این معاینه رو باید بعد از اتمام دوران قاعدگی در حالت های مختلف انجام بدین. عکسای پوزیشناش تو اینترنت هست. چند ماه ک معاینه کنید دستتون میاد چی از قبل بودخ و طبیعیه و چی اخیرا ایجاد شده

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
دور ازجونت عزيزم

کاش به خدا داشته باشم یه سرطان ناعلاج از سرطان خون گرفته تا مغز استخووونو ریه هو معده هو هر چیی بگی

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2738
من که چن وقتیه سینه هام  دردمیکنه منم مامانم سرطان داشت البته ماله من کیست فیبروآدنوم هست بعداز ...

کوفت جان دعا کن منم سرطان بگیرم

چرا؟؟؟این چه اسمی بودگذاشتم آخه من 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خندم گرفت به حرفت؛ از دنیا سیرم از الان من دیسک کمر داشتته باشم؟

خندم گرفت به حرفت؛ از دنیا سیرم از الان من دیسک کمر داشتته باشم؟

آرزوی سرطان نداشته باش دردایی که مامانم کشیدوحشتناک بودتوبیمارستان جلوی چشمام بهش مورفین میزدن تاآروم بشه به نظرت خوبه

آرزوی سرطان نداشته باش دردایی که مامانم کشیدوحشتناک بودتوبیمارستان جلوی چشمام بهش مورفین میزدن تاآرو ...

فقط دلم مرگمو میخااااد

2706